Akcja „Sprzątanie Wyszogrodu”

0
17

2 marca br. odbyła się akcja sprzątania Wyszogrodu, w której licznie uczestniczyła młodzież z 431 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „Rwące Potoki”, burmistrz gminy i miasta Wyszogród, Iwona Gortat oraz opiekun drużyny, Karolina Kiedrowska.

Akcja polegała na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Dzięki sprzyjającej pogodzie, akcję udało się przeprowadzić szybko i sprawnie. Wszystkim sprzątającym  zapewniono worki na śmieci oraz gumowe rękawice.

Inicjatorem pomysłu porządkowania miasta była burmistrz gminy i miasta Wyszogród, Iwona Gortat.

Wszystkim zaangażowanym, którzy wzięli udział we wspólnym sprzątaniu naszego miasta, serdecznie dziękujemy.

Szanowni Mieszkańcy gminy i miasta Wyszogród!

Zwracamy się do Państwa z bardzo serdeczną prośbą dotyczącą utrzymania porządku i czystości na terenie miasta i całej naszej gminy. Pamiętajmy, że nasze otoczenie świadczy o naszej kulturze. To m.in. także i od Nas zależy czy otaczające nas środowisko i tereny będą zdrowe i przyjazne. Utrzymanie należytego porządku wymaga chęci i zaangażowania wszystkich Mieszkańców a także odpowiedniej i właściwej koordynacji służb do tego przewidzianych. Wspólnie pracujmy nad należytym zadbaniem otaczających nas terenów. DZIĘKUJEMY.

.