Amatorska Liga Piłki Siatkowej po III kolejce

0
20

Wyniki III kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa, ul. Chopina 101, 3.11.2019 r.

 

Wolne Elektrony – SRS Most Wyszogród 3:2 (23:25, 21:25, 25:17, 25:19, 17:15)

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Jakub Rykała, Antoni Gołębiewski, Daniel Markuszewski, Damian Szachowicz, Mateusz Antoszewski, Kamil Ziółkowski, Mateusz Rosa, Tomasz Antoniak

SRS Most Wyszogród: Mariusz Pakuła, Radosław Pachelski, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Emil Jasiński, Grzegorz Kozak, Łukasz Lewandowski

Zawodnikiem meczu został Michał Kiełbasa (Wolne Elektrony)

 

KS Piast Feliksów – KS Bielice 1:3 (22:25, 20:25, 25:22, 24:26)

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Mateusz Burzyński, Grzegorz Podenas, Wojciech Socha, Mateusz Grzegorek, Adrian Kucharewicz, Artur Rokicki, Piotr Fergin, Konrad Kierzkowski, Dominik Wieczorek, Kamil Kaczmarek, Łukasz Ostrowski

KS Bielice: Kamil Dorodziński, Piotr Mydlak, Patryk Kowalski, Przemysław Woźniak, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Dawid Grochowski, Jacek Raczkowski, Cezary Michalski, Bernard Kacprzak

 Zawodnikiem meczu został Kamil Dorodziński (KS Bielice)

 

Volley CKU Sochaczew – AZS Team Volley  3:2 (26:24, 25:21, 20:25, 21:25, 15:9)

Volley CKU Sochaczew: Marcin Gawroński, Robert Gajda, Sławomir Grzelak, Krzysztof Hajduk, Michał Werłaty, Dariusz Górski, Jakub Stasiak, Marcin Zwierz, Bartłomiej Kacprzak, Maciej Sławiński

AZS Volley Sochaczew: Marcin Kołodziejski, Krzysztof Mamcarz, Mariusz Konopka, Jarosław Ptaszkiewicz, Karol Stachurski, Arkadiusz Machnio, Piotr Konopka

 Zawodnikiem meczu został Michał Werłaty (Volley CKU Sochaczew)

 

Lp. Nazwa drużyny M Punkty Sety Stosunek setów Punkty setowe Stosunek punktów
1. KS Bielice 3 9 9:2 4,5 267:234 1,141
2. KS Piast Feliksów 3 6 7:4 1,75 263:243 1,082
3. SRS Most Wyszogród 2 4 5:3 1,66 176:170 1,035
4. AZS Team Volley 3 3 6:8 0,75 301:300 1,003
5. Wolne Elektrony 3 3 6:8 0,75 297:304 0,976
6. Volley CKU Sochaczew 2 2 3:5 0,6 164:179 0,916
7. Teresin 2 0 0:6 0 112:150 0,746

.

Zawody sędziował Daniel Gruszczyński