Amatorska Liga Piłki Siatkowej po rundzie zasadniczej

0
16

Do ostatniej kolejki trzy drużyny walczyły o miejsce w pierwszej czwórce, ostatecznie o medale powalczą UKS Siatkarz Stare Babice, SRS Most Wyszogród, Volley Team Płock i ZSR CKU Sochaczew. Oto wyniki ostatniej kolejki rundy zasadniczej:

KS Piast Feliksów – ZSR CKU Sochaczew 1:3 (25:18, 22:25, 21:25, 18:25)

KS Piast Feliksów: Adrian Kucharewicz, Mateusz Ostrowski, Mateusz Burzyński, Mateusz Grzegorek, Piotr Fergin, Grzegorz Podenas, Artur Rokicki, Łukasz Ostrowski

ZSR CKU Sochaczew: Przemysław Woźniak, Sławomir Grzelak, Bartłomiej Kacprzak, Piotr Mydlak, Maksymilian Supera, Wojciech Socha, Marcin Gawroński, Kamil Dorodziński, Łukasz Smędowski, Bernard Kacprzak

 Zawodnikiem meczu został Kamil Dorodziński (ZSR CKU Sochaczew)

 

Volley Team Płock – UKS Siatkarz Stare Babice 1:3 (21:25, 25:22, 19:25, 24:26)

Volley Team Płock: Patryk Szulecki, Piotr Domański, Adam Hejcelman, Robert Myzia, Patryk Jóźwiak, Przemysław Kowalski

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Krzysztof Ostapski, Mikołaj Gójdź, Karol Rusak, Przemysław Szmyd, Krzysztof Twardowski

 Zawodnikiem meczu został Krzysztof Ostapski (UKS Siatkarz Stare Babice)

 

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo – Volley Sochaczew 0:3 vo.

 

Wolne Elektrony – SRS Most Wyszogród 2:3 (26:28, 23:25, 25:23, 25:21, 11:15)

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Jakub Rykała, Michał Kiełbasa, Damian Szachowicz, Daniel Markuszewski, Michał Adamczyk

SRS Most Wyszogród: Emil Jasiński, Tomasz Rogoziński, Radosław Pachelski, Piotr Błaszczyk, Łukasz Lewandowski, Grzegorz Kozak, Marcin Błaszczyk

Zawodnikiem meczu został Łukasz Lewandowski (SRS Most Wyszogród)

 

Tabela końcowa

Lp Nazwa drużyny M Punkty Sety Stosunek setów Punkty setowe Stosunek punktów
1. UKS Siatkarz Stare Babice 16 40 43:14 3,07 1304:1119 1,165
2. SRS Most Wyszogród 16 31 37:27 1,37 1443:1286 1,122
3. Volley Team Płock 16 29 33:25 1,32 1205:1224 0,984
4. ZSR CKU Sochaczew 16 26 33:28 1,18 1365:1184 1,153
5. KS Piast Feliksów 16 24 32:30 1,07 1325:1240 1,067
6. Wolne Elektrony 16 24 31:34 0,91 1311:1407 0,932
7. Volley Sochaczew 16 18 26:35 0,74 1344:1324 1,015
8. Teresin 16 12 20:38 0,53 1179:1282 0,919
9. Volley Team Zjednoczeni Bulkowo            

 

Zawody sędziował Piotr Kosiacki

W dniach 30-31.03. rozegrane zostaną pierwsze mecze fazy play – off ALPS. Po raz pierwszy zagra w niej 8 drużyn. Poniżej godziny spotkań:

  1. 10.00  KS Piast Feliksów – Teresin
  2. 11.30  Wolne Elektrony – Volley Sochaczew
  3. 13.00 UKS Siatkarz Stare Babice – ZSR CKU Sochaczew
  4. 14.30 SRS Most Wyszogród – Volley Team Płock