Amatorska Liga Piłki Siatkowej po XI kolejce

0
82

Wyniki XI kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 19.01.2019

Volley Team Płock – SRS Most Wyszogród 0:3 vo 0:25, 0:25, 0:25)

 

Wolne Elektrony – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 3:0 (25:15, 25:14, 25:22)

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Jakub Rykała, Mateusz Rosa, Damian Szachowicz, Antoni Gołębiowski

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo: Bartosz Wójtewicz, Kacper Wójtewicz, Mateusz Koźniewski, Dominik Chojnacki, Marek Trembiński, Daniel Bigos, Piotr Grabarski, Piotr Żelazko

Zawodnikiem meczu został Jakub Rykała (Wolne Elektrony)

 

KS Piast Feliksów – Volley Sochaczew 3:1 (25:17, 25:15, 19:25, 25:22)

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Grzegorz Podenas, Mateusz Burzyński, Piotr Fergin, Adrian Kucharewicz, Łukasz Ostrowski

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Adam Cierebiej, Krzysztof Rąg, Jakub Stasiak, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Jacek Raczkowski, Łukasz Bartosiewicz, Dawid Grochowski

Zawodnikiem meczu został Grzegorz Podenas (KS Piast Feliksów)

 

Teresin – ZSR CKU Sochaczew 0:3 (16:25, 14:25, 22:25)

Teresin: Krystian Woźnicki, Robert Stańczak, Robert Woźniak, Maciej Wójcik, Piotr Czaplicki, Leszek Niedziński

ZSR CKU Sochaczew: Przemysław Woźniak, Maksymilian Supera, Wojciech Socha, Piotr Mydlak, Patryk Kowalski, Kamil Dorodziński, Cezary Michalski, Marcin Zwierz, Sławomir Grzelak, Bartłomiej Kacprzak, Marcin Gawroński, Łukasz Smędowski

 Zawodnikiem meczu został Wojciech Socha (ZSR CKU Sochaczew)

 

Tabela po XI kolejce

Lp Nazwa drużyny M Punkty Sety Stosunek setów Punkty setowe Stosunek punktów
1. UKS Siatkarz Stare Babice 9 24 26:6 4,33 782:640 1,22
2. SRS Most Wyszogród 10 17 20:18 1,11 853:775 1,10
3. Wolne Elektrony 10 17 19:18 1,05 777:811 0,96
4. Volley Team Płock 9 15 16:14 1,14 575:673 0,85
5. ZSR CKU Sochaczew 10 13 17:19 0,89 796:697 1,14
6. KS Piast Feliksów 10 13 18:22 0,82 833:886 0,94
7. Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 9 12 16:19 0,84 784:798 0,98
8. Volley Sochaczew 10 12 16:21 0,77 828:848 0,98
9. Teresin 9 6 10:21 0,48 623:723 0,86

 

Zawody sędziował Daniel Gruszczyński