Amatorska Liga Piłki Siatkowej po XIII kolejce

0
26

Wyniki XIII kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 9.02.2019

 

KS Piast Feliksów – Wolne Elektrony 3:2 (21:25, 22:25, 26:24, 25:22, 15:8)

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Artur Rokicki, Mateusz Burzyński, Piotr Fergin, Adrian Kucharewicz, Grzegorz Podenas

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Mateusz Rosa, Maciej Kenig, Kamil Ziółkowski, Damian Szachowicz

Zawodnikiem meczu został Adrian Kucharewicz (KS Piast Feliksów) 

 

Teresin – Volley Sochaczew 3:2 (25:20, 24:26, 27:25, 14:25, 16:14)

Teresin: Maciej Wójcik, Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Piotr Czaplicki, Kamil Kaczmarek, Konrad Kierzkowski, Patryk Mostek, Dariusz Wawrzyńczak

Volley Sochaczew: Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Łukasz Bartosiewicz, Andrzej Koźbiał, Jakub Stasiak, Dawid Grochowski, Karol Kaźmierczak, Jacek Raczkowski

Zawodnikiem meczu został Krystian Woźnicki (Teresin)

 

Volley Team Płock – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 3:0 (25:12, 25:14, 25:18)

Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Patryk Jóźwiak, Mateusz Chmielewski, Piotr Domański, Bartłomiej Jankowski, Robert Myzia, Adam Hejcelman, Patryk Szulecki

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo: Bartosz Wójtewcz, Piotr Wójtewicz, Piotr Żelazko, Piotr Grabarski, Marek Trembiński, Dominik Chojnacki, Mateusz Kaźmierski

Zawodnikiem meczu został Robert Myzia (Volley Team Płock)

 

UKS Siatkarz Stare Babice – SRS Most Wyszogród 2:3 (21:25, 27:25, 12:25, 25;22, 16:18)

UKS Siatkarz Stare Babice: Karol Rusak, Marcin Jakubowski, Kamil Rusak, Krzysztof Twardowski, Michał Góralski, Michał Grzeszkowski

SRS Most Wyszogród: Łukasz Lewandowski, Radosław Pachelski, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Emil Jasiński, Jerzy Jędrzejak

Zawodnikiem meczu został Radosław Pachelski (SRS Most Wyszogród)

 

Zaległy mecz VIII kolejki

Volley Team Płock – Teresin 3:0 (25:17, 25:12, 25:16)

Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Patryk Jóźwiak, Mateusz Chmielewski, Piotr Domański, Bartłomiej Jankowski, Robert Myzia, Patryk Szulecki

Teresin: Robert Woźniak, Maciej Wójcik, Krystian Woźnicki, Dominik Wieczorek, Patryk Mostek, Dariusz Wawrzyńczak

Zawodnikiem meczu został Piotr Domański (Volley Team Płock)

 

Tabela po XIII kolejce

Lp Nazwa drużyny M Punkty Sety Stosunek setów Punkty setowe Stosunek punktów
1. UKS Siatkarz Stare Babice 11 28 31:10 3,10 981:843 1,16
2. Volley Team Płock 12 22 24:17 1,41 828:865 0,96
3. SRS Most Wyszogród 12 22 26:21 1,24 1065:965 1,10
4. KS Piast Feliksów 12 18 24:24 1,00 1017:990 1,03
5. Wolne Elektrony 11 18 21:21 1,00 881:920 0,96
6. Volley Sochaczew 12 15 21:26 0,81 1041:1057 0,98
7. ZSR CKU Sochaczew 11 13 18:22 0,82 884:795 1,11
8. Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 11 12 16:25 0,64 828:948 0,87
9. Teresin 12 8 14:29 0,48 863:1005 0,86

 

Zawody sędziował Grzegorz Weber.