Amatorska Liga Piłki Siatkowej po XIV kolejce

0
48

Wyniki XIV kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 17.02.2019

 

Volley Sochaczew – UKS Siatkarz Stare Babice 0:3 (23:25, 16:25, 17:25)

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Jacek Raczkowski, Robert Gajda

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Karol Rusak, Michał Góralski, Krzysztof Ostapski, Piotr Łuczak, Michał Grzeszkowski, Artur Sadlakowski

Zawodnikiem meczu został Marcin Jakubowski (UKS Siatkarz Stare Babice)

 

Wolne Elektrony – Volley Team Płock 3:2 (25:15, 25:23, 22:25, 22:25, 15:5)

Wolne Elektrony:  Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Damian Szachowicz, Kamil Ziółkowski, Damian Kacprzak, Mateusz Rosa, Mateusz Antoszewski

Volley Team Płock: Patryk Jóźwiak, Patryk Szulecki, Paweł Jankowski, Mateusz Chmielewski, Piotr Domański, Robert Myzia, Damian Mielczarek

Zawodnikiem meczu został Mateusz Antoszewski (Wolne Elektrony)

 

SRS Most Wyszogród – ZSR CKU Sochaczew 2:3 (30:28, 21:25, 25:21, 21:25, 11:15)

SRS Most Wyszogród: Tomasz Rogoziński, Jerzy Jędrzejak, Łukasz Lewandowski, Piotr Błaszczyk, Grzegorz Kozak, Radosław Pachelski, Mariusz Pakuła

ZSR CKU Sochaczew: Marcin Gawroński, Przemysław Woźniak, Kamil Dorodziński, Łukasz Smędowski, Wojciech Socha, Maksymilian Supera, Patryk Kowalski

Zawodnikiem meczu został  Wojciech Socha (ZSR CKU Sochaczew)

 

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo – Teresin 0:3 vo. (0:25, 0:25, 0:25)

 

Tabela po XIV kolejce

Lp Nazwa drużyny M Punkty Sety Stosunek setów Punkty setowe Stosunek punktów
1. UKS Siatkarz Stare Babice 12 31 34:10 3,40 1056:899 1,17
2. Volley Team Płock 13 23 26:20 1,30 921:974 0,95
3. SRS Most Wyszogród 13 23 28:24 1,17 1173:1079 1,09
4. Wolne Elektrony 12 20 24:23 1,04 990:1013 0,98
5. KS Piast Feliksów 12 18 24:24 1,00 1017:990 1,03
6. ZSR CKU Sochaczew 12 15 21:24 0,88 998:903 1,11
7. Volley Sochaczew 13 15 21:29 0,72 1097:1132 0,97
8. Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 12 12 16:28 0,57 828:1023 0,81
9. Teresin 13 11 17:29 0,59 938:1005 0,93

 

Zawody sędziował Daniel Gruszczyński.