Amatorska Liga Piłki Siatkowej po XV kolejce

0
41

Wyniki XV kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 24.02.2019

 

Teresin – Wolne Elektrony 2:3 (22:25, 19:25, 25:17, 25:23, 11:15)

Teresin: Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Karol Sapigórski, Konrad Kierzkowski, Maciej Wójcik, Roland Zakrzewski, Dariusz Wawrzyńczak, Patryk Mostek

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Mateusz Rosa, Damian Szachowicz, Daniel Markuszewski, Antoni Gołębiowski, Michał Adamczyk, Kamil Ziółkowski

 Zawodnikiem meczu został Damian Szachowicz (Wolne Elektrony)

 

ZSR CKU Sochaczew – Volley Sochaczew 3:1 (25:22, 25:23, 20:25, 25:19)

ZSR CKU Sochaczew: Marcin Gawroński, Przemysław Woźniak, Sławomir Grzelak, Łukasz Smędowski, Kamil Dorodziński, Marcin Zwierz, Bernard Kacprzak, Piotr Mydlak, Wojciech Socha, Maksymilian Supera

Volley Sochaczew: Robert Gajda, Krzysztof Mamcarz, Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Damian Rąg, Jacek Raczkowski, Dawid Grochowski, Krzysztof Rąg, Jakub Stasiak

 Zawodnikiem meczu został Łukasz Smędowski (ZSR CKU Sochaczew)

 

Volley Team Płock – KS Piast Feliksów 3:1 (20:25, 25:20, 25:14, 25:13)

Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Bartłomiej Jankowski, Patryk Szulecki, Mateusz Chmielewski, Patryk Jóźwiak, Jarosław Sulkowski, Adam Hejcelman, Piotr Domański, Przemysław Kowalski

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Mateusz Burzyński, Mateusz Grzegorek, Piotr Fergin, Grzegorz Podenas, Artur Rokicki, Adrian Kucharewicz

 Zawodnikiem meczu został Piotr Domański (Volley Team Płock)

 

UKS Siatkarz Stare Babice – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 3:0 (25:19, 25:18, 25:19)

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Karol Rusak, Piotr Łuczak, Paweł Zackiewicz, Przemysław Szmyd, Michał Grzeszkowski

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo: Bartosz Wójtewicz, Kacper Wójtewicz, Łukasz Raczyński, Mateusz Raczyński, Dominik Chojnacki,  Mateusz Koźniewski, Piotr Grabarski

 Zawodnikiem meczu został Paweł Zackiewicz (UKS Siatkarz Stare Babice)

 

Tabela po XV kolejce

Lp Nazwa drużyny M Punkty Sety Stosunek setów Punkty setowe Stosunek punktów
1. UKS Siatkarz Stare Babice 13 34 37:10 3,70 1131:955 1,18
2. Volley Team Płock 14 26 29:21 1,38 1019:1046 0,97
3. SRS Most Wyszogród 13 23 28:24 1,17 1173:1079 1,09
4. Wolne Elektrony 13 22 27:25 1,08 1095:1115 0,98
5. ZSR CKU Sochaczew 13 18 24:25 0,96 1092:992 1,10
6. KS Piast Feliksów 13 18 25:27 0,93 1089:1088 1,00
7. Volley Sochaczew 14 15 22:32 0,69 1186:1227 0,97
8. Teresin 14 12 19:32 0,59 1040:1110 0,94
9. Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 13 12 16:31 0,52 884:1098 0,81

 

Zawody sędziował Piotr Kosiacki.