Amatorska Liga Piłki Siatkowej po XVII kolejce

0
7

Wyniki XVII kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 16.03.19 r.

Zaległy mecz XVI kolejki

Volley Sochaczew – SRS Most Wyszogród 1:3 (24:26, 25:21, 19:25, 15:25)

Volley Sochaczew: Michał Werłaty, Robert Gajda, Jacek Raczkowski, Andrzej Koźbiał, Damian Rąg, Krzysztof Rąg, Łukasz Bartosiewicz, Krzysztof Mamcarz

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Radosław Pachelski, Emil Jasiński, Jerzy Jędrzejak, Marcin Błaszczyk, Łukasz Lewandowski 

Zawodnikiem meczu został Marcin Błaszczyk (SRS Most Wyszogród)

 

SRS Most Wyszogród – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 3:0 vo

 

UKS Siatkarz Stare Babice – KS Piast Feliksów 0:3 (0:25, 0:25, 0:25) vo.

 

Teresin – Volley Team Płock 1:3 (19:25, 17:25, 25:22, 19:25)

Teresin: Maciej Wójcik, Robert Stańczak, Karol Sapigórski, Piotr Czaplicki, Konrad Kierzkowski, Roland Zakrzewski

Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Piotr Domański, Adam Hejcelman, Jarosław Sulkowski, Patryk Jóźwiak, Damian Mielczarek, Przemysław Kowalski 

Zawodnikiem meczu został Przemysław Kowalski (Volley Team Płock)

 

ZSR CKU Sochaczew – Wolne Elektrony 3:2 (22:25, 25:22, 18:25, 25:23, 15:11)

ZSR CKU Sochaczew: Maksymilian Supera, Przemysław Woźniak, Marcin Gawroński, Wojciech Socha, Piotr Mydlak, Łukasz Smędowski, Kamil Dorodziński, Marcin Zwierz, Bernard Kacprzak, Sławomir Grzelak, Cezary Michalski

Wolne Elektrony: Michał Gmurek, Krzysztof Wasowski, Michał Kiełbasa, Mateusz Rosa, Damian Szachowicz, Michał Adamczyk, Szymon Mikołajczyk, Kamil Ziółkowski

 Zawodnikiem meczu został Marcin Gawroński (ZSR CKU Sochaczew)

 

Tabela po XVII kolejce

Lp Nazwa drużyny M Punkty Sety Stosunek setów Punkty setowe Stosunek punktów
1. UKS Siatkarz Stare Babice 15 37 40:13 3,08 1206:1030 1,171
2. Volley Team Płock 15 29 32:22 1,45 1116:1126 0,991
3. SRS Most Wyszogród 15 29 34:25 1,36 1331:1176 1,132
4. KS Piast Feliksów 15 24 31:27 1,15 1239:1147 1,080
5. ZSR CKU Sochaczew 15 23 30:27 1,11 1272:1098 1,159
6. Wolne Elektrony 15 23 29:31 0,94 1201:1295 0,927
7. Volley Sochaczew 15 15 23:35 0,66 1269:1324 0,958
8. Teresin 16 12 20:38 0,53 1179:1282 0,919
9. Volley Team Zjednoczeni Bulkowo            

 

Zawody sędziował Bogusław Kawiak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*