AP Sochaczew

0
48

W miniony weekend dwie nasze drużyny zagrały w turniejach pod Balonem w Płocku. Ostatecznie miejsca nie były najlepsze, ale wyniki w poszczególnych meczach wcale nie były najgorsze.

W sobotę w Turnieju WISŁA PŁOCK CUP rocznika 2007 zagrała nasza ekipa, a tak na dobrą sprawę, co należy wyraźnie podkreślić 8 zawodników z rocznika 2008 i 3 z rocznika 2007. Nasza drużyna zajęła dopiero 11. miejsce, ale potrafiła zremisować w meczach grupowych z Wisłą II Płock (0:0), Escolą Varsovia (1:1) i Górnikiem Łęczyca (2:2). Co ważne nasi piłkarze byli o włos od wygranej np. z Escolą i toczyli wyrównane boje w pozostałych meczach. Tylko z Gwiazdą Bydgoszcz mecz nam zupełnie nie wyszedł, bo przegraliśmy 1:5. W ostatnim meczu nasz zespół pokonał Odrę Kędzierzyn-Koźle 3:2.
3 remisy, 2 porażki i 1 zwycięstwo to bilans gier podopiecznych Tomasza Trafalskiego.

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ TURNIEJU:

1. Broń Radom
2. Górnik Łęczyca
3. Wisła I Płock
4. Escola Varsovia
5. Zwar Warszawa
6. Olimpia Zambrów
7. Wisła II Płock
8. Jeziorak Iława
9. Gwiazda Bydgoszcz
10. Juventus Academy Toruń
11. AP Sochaczew
12. Odra Kędzierzyn-Koźle

 

W niedzielę w Turnieju o Puchar Prezesa POZPN rywalizowali nasi trampkarze z rocznika 2004. Niestety pierwszy mecz nasi piłkarze przespali, przegrywając 0:3 z Wisłą Duninów. Przypadkowo stracone gole, a potem pogoń za wynikiem. Niestety nie mieliśmy szczęścia, bo rywali ratowały przed utratą goli poprzeczka i słupek. Porażka, która potem miała kolosalne znaczenie. Mimo, że później pokonaliśmy 4:1 Ciółkowo i 1:0 Unię Iłów zajęliśmy dopiero 3. miejsce w grupie z dorobkiem 6 punktów. O awansie Duninowa i Iłowa zadecydowała mała tabelka.

Tabela naszej grupy:

1. Unia Iłów 6 pkt. 6:2
2. Wisła Duninów 6 pkt. 7:4
3. AP Sochaczew 6 pkt. 5:4
4. ULKS Ciółkowo 0 pkt. 3:11

#akademia #apsochaczew #AkademiaPiłkarskaSochaczew#akademiasochaczew #Sochaczew #ssmwislaplock #ozpnplock