AP Sochaczew. KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI ROCZNIKA 2008

0
29

Do pierwszej ósemki udało się dotrzeć naszej drużynie Orlików U-10 (rocznik 2008), która w niedzielę zagrała w KLUBOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI ROCZNIKA 2008, które odbyły się na stadionie Legii Warszawa.

Nasza ekipa prowadzona przez Tomasza Trafalskiego (w tym dniu pomagał mu także Adrian Binienda) w stawce 24 drużyn rozegrała dobre zawody, w meczach grupowych nie poniosła porażki, 4 mecze zremisowała, w tym m.in. z Legią Warszawa i Arką Gdynia, wygrana 3:0 z mocnym Parasolem Wrocław zapewniła nam awans do fazy pucharowej.

➡️ W 1/8 finału pokonaliśmy zespół Kadeta Ostrowiec Świętokrzyski. W ćwierćfinale trafiliśmy na późniejszych zwycięzców turnieju HRADEC Kralowe z Czech i mimo dobrej gry oraz kilku znakomitych sytuacji bramkowych, to tylko rywale zdobywali gole w tym meczu, wygrywając ostatecznie 3:0. Awans do ósemki najlepszych drużyn turnieju to niemały sukces naszych orlików, to także doskonałe doświadczenie i duża frajda dla zawodników, którzy mogli zagrać na głównej płycie aktualnego Mistrza Polski. Podczas turnieju na stadionie pojawił się reprezentant Polski Łukasz Teodorczyk, który podczas swojej obecności rozdał mnóstwo autografów. Zawody prowadził jako spiker znany z telewizji komentator piłkarski Bożydar Iwanow.

MECZE GRUPOWE:
✅ AP Sochaczew – Marcinki Kępno 2:2
gole: Tomala, Siemieniec

✅ AP Sochaczew – AP Andrespolia 2:2
gole: Siemieniec, Wojda

✅ AP Sochaczew – Arka Gdynia 2:2
gole: Siemieniec, Ziółkowski

✅ AP Sochaczew – Parasol Wrocław 3:0
gole: Kuczyński – 2, Tomala

✅ AP Sochaczew – Legia Warszawa 2:2
gole: Siemieniec, Pszczółkowski

Awans do fazy pucharowej uzyskaliśmy z drugiego miejsca.

1/8 FINAŁU
✅ AP Sochaczew – Kadet Ostrowiec Św. 8:0
gole: Pszczółkowski – 2, Mamcarz – 3, Siemieniec, Tomala, Kuczyński

ĆWIERĆFINAŁ
✅ AP Sochaczew – Hradec Kralove 0:3

Skład: Kacper Pisarek, Kacper Kuczyński, Paweł Ziółkowski, Kacper Mamcarz, Michał Pytkowski, Mateusz Wojda, Damian Tomala, Bartosz Pszczółkowski, Olek Siemieniec, Szymon Adamcewicz