Artiom Wójcicki zwycięzcą Turnieju FIFA21 o Puchar Burmistrza Sochaczewa

0
20

Dziękujemy wszystkim uczestnikom pierwszego turnieju FIFA21 o Puchar Burmistrza Sochaczewa, który odbywał się w dniach 10-11 kwietnia.

W rozgrywkach wzięło udział 30 fanów wirtualnej piłki nożnej.

Po dwudniowej rywalizacji na podium stanęli:

I miejsce – artw8124 – Artiom Wójcicki

II miejsce – Spokojna-narta – Stanisław Leszczyński

III miejsce – daro1_daro1 – Dariusz Sobczak

Dla zwycięzców czekają nagrody – puchary ufundowane przez Burmistrza Sochaczewa oraz nagrody rzeczowe, koszulki, słuchawki i in. ufundowane przez firmę KOMPIT.

W celu odebrania nagród, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 721-121-011 lub mailowo: Renata.Kubik@interia.eu

Uczestnicy zmierzyli się w grze FIFA 21 na platformie PlayStation 4 w drabince podwójnej eliminacji (każdy z nich, aby odpaść musiał przegrać 2 mecze). Zawodnicy wykazali się ogromnymi umiejętnościami technicznymi oraz taktycznymi . Niektóre rozgrywki były niezwykle zacięte. Jednakże to nie wyniki i nagrody są tu najważniejsze, ale świetna zabawa, rywalizacja w duchu fair play oraz doskonalenie umiejętności gry na popularnej platformie PlayStation 4.

Wyniki szczegółowe znajdują się pod tym linkiem: https://www.gampre.pl/turn…/fifa-21/turniej-4797/drabinka/

Wszystkim uczestnikom, jeszcze raz dziękujemy za udział w turnieju. Być może powtórzymy jeszcze kiedyś taką formę rywalizacji. Dziękujemy również sponsorom naszego turnieju Burmistrzowi Sochaczewa oraz firmie KOMPIT, jak również firmie GAMPRE.PL za przeprowadzenie rozgrywek.