„Biegiem w kolejne 100 – lecie”

0
17

W sobotę 14 września UKS Filipides zakończył projekt „Biegiem w kolejne 100 – lecie”, którego pierwszym etapem było przeprowadzenie szkoleń z zakresu lekkiej atletyki w czterech gminach z terenu LSR „Ziemia Chełmońskiego” tj. Teresin, Nowa Sucha, Baranów i Mszczonów.

Drugim etapem były podsumowujące zawody lekkoatletyczne dla całych rodzin. Dodatkowym aspektem projektu była integracja z osobami niepełnosprawnymi, które miały możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i startu  w docelowej imprezie. Gościem specjalnym była Izabela Obłękowska – wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w konkurencjach wielobojowych. Za pomoc w organizacji imprezy dziękujemy Dyrektorowi GOSiR w Teresinie Krzysztofowi Walencikowi za udostępnienie obiektu oraz dyrektorowi TOK w Teresinie Mariuszowi Cieśniewskiemu.

Operacja pn. „Biegiem w kolejne 100 – lecie” mająca na celu realizację projektu grantowego LGD Ziemia Chełmońskiego pn. „Aktywnie z LGD” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

UKS Filipides Teresin

.