Biegniemy dla Biało-Czerwonej

0
75

Drodzy uczestnicy 26 Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków

Tegoroczna edycja naszej imprezy jest wyjątkowa, jak cały rok 2018 – Rok Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tejże okazji organizujemy nie tylko BIEG OPEN na 3000 m pod hasłem „Biegniemy dla Biało-Czerwonej”. Chcemy również uczcić to wydarzenie przy Waszym udziale. Każda szkoła, biorąca udział w ceremonii otwarcia imprezy, reprezentuje dany kraj, niosąc m.in. jego flagę narodową. Z racji jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości prosimy również o flagi naszej ojczyzny. Niech 15 czerwca na stadionie, placu apelowym na terenie 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej, znajdzie się jak najwięcej  biało-czerwonych flag, dla uczczenia pamięci tegoż jubileuszu. Zachęcamy do tego także kibiców. Pamiętajcie wszyscy jednak o godnym poszanowaniu flagi państwowej.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.ebmo.pl, gdzie powoli pojawiają się pierwsze zgłoszenia do tej edycji Biegów, a także do udziału w Biegu Open. Sukcesywnie pojawiają się również kolejne potwierdzenia objęcia honorowym patronatem przez kolejne osoby i instytucje państwowe (zakładka Patronaty 2018).

Zachęcamy również do zapoznania się z historią naszej imprezy, która cały czas widnieje na naszej stronie. Przede wszystkim jednak zapraszamy do udziału w 26 Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków.