Być kobietą, być kobietą…. IVA dla wszystkich pięknych pań

0
29

Być kobietą, być kobietą……

20 marca był w naszej szkole pełen atrakcji… Na korytarzach było mnóstwo „nowych twarzy”, ponieważ uczniowie postanowili przebrać się i powitać w ten sposób nadchodzącą Wiosnę.

Dzień ten był szczególnie wyjątkowy dla klasy IVA, która przygotowała swoje pierwsze w tym roku wystąpienie dla całej społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Mimo tremy, myślę, że z czystym sumieniem  możemy pochwalić się wielkimi talentami aktorskimi. Uczniowie poradzili sobie znakomicie , przedstawienie spotkało się z ciepłym przyjęciem i zostało nagrodzone gromkimi brawami.

Temat był również szczególny, gdyż dotyczył Dnia Kobiet. Choć święto 8 marca już za nami, pragniemy, aby każda kobieta- i duża i mała, czuła się wyjątkowo każdego dnia roku, więc 20 marca był doskonałą okazją do wywołania na twarzach pań wspaniałych uśmiechów. Naszym czwartoklasistom to się udało. W zabawny sposób przedstawili historię Dnia Kobiet w różnych czasach i miejscach. Bawili się przy tym doskonale, a wychowawczyni jest im bardzo wdzięczna za to, że okazali się  odpowiedzialną i prężną grupą teatralną.

Dziękujemy również rodzicom, bez pomocy których nie udałoby się nam stworzyć przepięknych strojów dla małych artystów.

Serdeczne podziękowania dla chóru szkolnego i pani Ewy Osińskiej, bez których obecności nie może być mowy o żadnym szkolnym przedstawieniu.

Myślę, że po takim sukcesie, jeszcze nie raz  spotkacie uczniów  klasy IVA na naszej szkolnej scenie.

Wychowawczyni- Sylwia Wesołowska

 

Zespół Szkół w Kątach