To był fantastyczny rodzinny piknik

0
53

Słoneczna pogoda, świetna atmosfera i mnóstwo dzieci wraz z całymi rodzinami, a dla nich wszystkich moc atrakcji – tak wyglądał piknik „Rodzina razem”. Udana impreza miała miejsce w sobotę (4.06) na terenie po byłej Szkole Podstawowej w Teresinie.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się karuzele, wodne piłki, zjeżdżalnie, kucyki, lody dla ochłody, wata cukrowa, soki czy gofry. Co ważne, ze wszystkich tych atrakcji dzieci korzystały bezpłatnie!
Nie zabrakło pokazów, jakie zafundowali wszystkim strażacy z OSP Teresin. Dużo działo się też na scenie Teresińskiego Ośrodka Kultury, gdzie przez cały czas odbywały się występy, prezentacje wokalno-muzyczne oraz konkursy z nagrodami. Część sportowa pikniku odbywała się na stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Był pokaz łuczniczy i zapaśniczy, była też rywalizacja piłkarska dzieci kontra rodzice oraz mecz w unihokeja pomiędzy gimnazjalistami a samorządowcami. Organizatorami pikniku są – wójt i Rada Gminy Teresin, GOSiR, TOK, GZGK, GOPS oraz OSP Teresin.

/M.Odolczyk/