Bzura Chodaków. Turniej powiatu nowodworskiego Derkacz Cup Czosnów 2019

0
26

W sobotę 23.03.2019 drużyna prowadzona przez trenera Piotra Franka wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju powiatu nowodworskiego Derkacz Cup Czosnów 2019. Na pięknym obiekcie w Czosnowie rywalizowało 10 drużyn, organizator turnieju przydzielił nas do grupy B z zespołami:

Hutnik Warszawa
Partyzant Leszno
Wisła Zakroczym
Derkacz Czosnów

W meczu otwarcia pokonaliśmy Partyzanta Leszno 3:1 (bramki M. Cybulski, M. Majkowski, W. Zuchora). Na szczególną uwagę zasługuje akcja rozegrana na jeden kontakt przez trzech naszych zawodników na 3:1.

W drugim meczu pokonaliśmy Wisłę Zakroczym 2:0 (bramki samobójcza i W. Zuchora).

W trzecim meczu grupowym po bardzo wyrównanej walce ulegliśmy Hutnikowi Warszawa 0:1.

W meczu decydującym o wyjściu z grupy do półfinału pewnie pokonaliśmy gospodarza turnieju Derkacza Czosnów 2:0 (bramki M. Matusiak i R. Siekierski).

W półfinale ulegliśmy KS Łomianki 0:3.

W meczu o trzecie miejsce ponownie spotkaliśmy się z Hutnikiem Warszawa. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się naszym zwycięstwem 2:0 (bramki dwie R. Siekierski) Na szczególną uwagę zasługuje parada naszego bramkarza A. Szatkowskiego przy stanie 1:0.

Medaliści turnieju:
1. KS Łomianki
2. Turbo Football Academy
3. Bzura Chodaków

Skład KS Bzura Chodaków alfabetycznie.

Cybulski Marcel, Kmiecik Oskar, Majkowski Maciek, Matusiak Mateusz, Nowicki Bruno, Pawłowski Adam, Siekierski Rysiek, Szatkowski Adam, Wierzba Kuba, Zuchora Witek.
Trener Piotr Frank.

Brawo Bzura !!!

.