Bzura Chodaków. Wyniki weekendu

0
34

Wygrana w Makowie

Makowianka Maków Mazowiecki – Bzura Chodaków

1:3 (0:1)

Bramki:

Adrian Tomczyk

Adam Zając

Skład:

Zamani, Żółtowski (Struzik Michał), Kowalski M I, Tomaszewski I.(Szczepaniak), Tomczyk (Stypuła), Zając, Tomaszewski B., Kacprzak (Struzik Mateusz), Kowalski J., Kowalski M II (Chmielak), Grefkowicz

O meczu trener Paweł Rzymowski:

Spotkanie z Makowem było dla Nas jak i dla drużyny gospodarzy meczem o tzw. „6 punktów”. Wyszliśmy na to spotkanie skoncentrowani i wiedzieliśmy że przeciwnik będzie walczyć o każdą piłkę i każdy metr boiska. Mieliśmy swój plan i założenia, które przyniosły efekt w postaci bramki strzelonej przez Adriana Tomczyka. Niestety pod koniec pierwszej połowy oddaliśmy pole Makowiance, ale mądre ustawienie w defensywie niwelowały akcje gospodarzy. W drugiej połowie początek słaby w naszym wykonaniu, gospodarze łapią kontakt po bramce z rzutu karnego, ale brawo dla zawodników, dalej wykonywaliśmy nasz plan i mimo straconej bramki, przyjęliśmy inicjatywę na boisku czego konsekwencją były dwie bramki Adama Zająca. Cieszą nas te trzy punkty, wywalczone na wyjeździe. Chwila zasłużonej radości i od poniedziałku przygotowania do spotkania z Huraganem Wołomin.

.

Rocznik 2012 na plus w Płocku

W dniu dzisiejszym chłopcy z rocznika 2012 wystąpili na turnieju Orlen Ligi w Płocku. Podopieczni trenera Dawida Stypuły zagrali 5 meczy które wygrali i to bez straty bramki.

Wyniki:

Wisła II Płock – Bzura 0:4

Kacper Pąk

Kuba Gmurek

Young Champions Płock – Bzura 0:2

Kacper Pąk

Staś Sierakowski

Delta Słupno – Bzura 0:1

Kuba Gmurek

Stoczniowiec Płock – Bzura 0:3

Kacper Pąk

Kuba Gmurek

Wisła I Płock – Bzura 0:1

Kuba Gmurek

Skład na turniej: Kuba Gmurek, Kacper Pąk, Michał Jakubowski, Aleksander Kopka, Franek Stronski, Piotr Jaworski, Stas Sierakowski, Weis Dawid, Szymon Wadecki, Aleksander Kapuściński.

.