Bzura Chodaków. Zła passa trwa

0
41

Ponownie – dwa mecze i tylko jeden punkt. Zadyszka biało-zielonych trwa. Po 10. kolejkach w Płockiej Lidze Okręgowej, z 14 punktami na koncie, Bzura zajmuję odległe, ósme miejsce w tabeli.

W sobotę 12 października chodakowianie ponieśli kolejną porażkę w tym sezonie. Tym razem ulegli na wyjeździe Unii Czermno. Do przerwy był bezbramkowy remis. W drugiej połowie pogromcą biało-zielonych okazał się Damian Sztendor, który zdobył dla gospodarzy trzy bramki.

W ostatnią niedzielę, 20 października, do Chodakowa przyjechała ekipa, z dołu tabeli, Amator Maszewo. Gospodarze przeważali, stwarzali więcej dogodnych okazji, jednak skutecznie interweniował bramkarz z Maszewa. Dopiero w 40. minucie, po faulu w polu karnym na Adamie Żółtowskim, „jedenastkę” wykorzystał Kamil Kacprzak i dał biało-zielonym prowadzenie. W drugiej połowie obraz gry pozostał bez zmian. W 59. minucie wrzutkę w pole karne Bzury wykorzystał napastnik gości, który silnym strzałem głowa skierował piłkę do bramki biało-zielonych. Była to właściwie jedyna sytuacja Amatora w całym spotkaniu, niestety skuteczna. Wynik 1:1 utrzymał się do końca spotkania.

Za tydzień piłkarze Pawła Rzymskiego zagrają na wyjeździe z Deltą Słupno. Ostatni mecz przed własną publicznością w rundzie jesiennej Bzura zagra w niedzielę 3 listopada. O godzinie 13:30, w derbach powiatu, biało-zieloni zmierzą się z Unią Iłów.

Unia Czermno – Bzura Chodaków 3:0 (0:0)

Bzura Chodaków – Amator Maszewo 1:1 (1:0)
Bramka: Kamil Kacprzak (k)