Camerata wydała płytę! Wkrótce premiera

0
57

Coroczne koncerty karnawałowe w boryszewskim SCK to nie tylko wydarzenie towarzyskie, ale przede wszystkim artystyczne, bo na tę okazję nasza znana i lubiana Camerata Mazovia zawsze szykuje to, co ma najlepszego w swym repertuarze. Nie może zatem dziwić, że w styczniu sala widowiskowa SCK wypełnia się po brzegi, a na kwadrans przed koncertem próżno szukać w okolicy miejsca parkingowego. Tak już jest od lat i tak zapewne będzie za niespełna dwa tygodnie…

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza w niedzielę 12 stycznia o godz. 19.00 na Koncert Noworoczny Orkiestry Kameralnej Camerata Mazovia pod dyr. Artura Komorowskiego. Koncert odbędzie się w ramach cyklu – Burmistrz miasta Piotr Osiecki zaprasza, na sali widowiskowej w SCK przy ul. 15 Sierpnia 83. Gościnnie wystąpią: Eric Folly (wokal) i Adam Manijak (fortepian). W programie w wykonaniu orkiestry i solistów usłyszymy najpiękniejsze światowe przeboje, standardy jazzowe, muzykę filmową.

W trakcie koncertu odbędzie się uroczysta premiera płyty orkiestry Camerata Mazovia „Życie jest piękne” – live. Album zawiera najgoręcej oklaskiwane utwory z dwóch największych koncertów zarejestrowanych w 2019 roku w ramach 15-lecia istnienia orkiestry. To blisko godzinna uczta muzyczna w najlepszym wydaniu. Znajdziemy na niej znane i lubiane utwory klasyczne oraz znakomite interpretacje muzyki filmowej, słowem, najlepsze wykonania orkiestry, które sochaczewianie pokochali najbardziej, w tym m.in. suitę w dawnym stylu „Z czasów Holberga” Edwarda Griega, suitę na orkiestrę smyczkową Petera Warlocka, utwory Życie jest piękne, Song from Secret Garden – w aranżacji Katarzyny Orlińskiej, czy motyw z filmu Piraci z Karaibów.

Album koncertowy  „Życie jest piękne” będzie można nabyć po zakończeniu koncertu.

Wstęp wolny – tylko z wejściówką!