Ci, którzy przegrali jackpot Mega Millions w wysokości 1,35 miliarda dolarów, mogli wygrać kolejne miliony

Nawet jeśli nie zgarniesz piątkowego megamilionowego jackpota w wysokości 1,35 miliarda dolarów, wciąż możesz wygrać miliony nagród.

We wtorkowym losowaniu 16 posiadaczy losów z całych Stanów Zjednoczonych wygrało nagrody od 1 miliona do 3 milionów dolarów.

Zwycięzcy dopasowują liczby na pięciu z sześciu wylosowanych białych kul – prawdopodobieństwo wynosi 1 do 12 607 306. Te szanse są znacznie większe niż trafienie wszystkich sześciu piłek, aby wygrać astronomiczną pulę 1 do 302 575 350. Według konfederacji, która prowadzi loterię.

Tak czy inaczej, potrzebujesz dużo szczęścia, aby wygrać: prawdopodobieństwo porażenia piorunem w danym roku jest o jeden na milion większe niż prawdopodobieństwo wygrania tych nagród. Według kursów dostarczonych przez Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

Całkowita wygrana za dopasowanie pięciu białych kul zależy od tego, czy zapłacisz dodatkowo 1 $ za zakład MegaPillion na loterii, który mnoży wygrane za nagrody inne niż jackpot od dwóch do pięciu razy wysokość nagrody.

Przed każdym losowaniem Mega Millions we wtorkowe i piątkowe wieczory losowany jest Megabill. We wtorkowym losowaniu megaclear wyniósł trzy, co oznacza, że ​​trzech zwycięzców wygrało 3 miliony dolarów zamiast standardowej nagrody w wysokości 1 miliona dolarów.

Można też wygrać inne nagrody. Poniżej znajdują się wygrane za trafienie przynajmniej niektórych liczb w danym losowaniu, z wyłączeniem Megapliera:

  • Dopasowanie czterech białych kul i złotej mega piłki: 10 000 $
  • Dopasowanie czterech białych kul: 500 $
  • Dopasowanie trzech białych kul i złotej mega piłki: 200 $
  • Dopasowanie trzech białych kul: 100 $
  • Dopasowanie dwóch białych kul i złotej mega piłki: 10 $
  • Dopasowanie białej kuli i złotej mega piłki: 2 dolary
  • Pasująca złota mega piłka: 2 dolary

We wtorkowym losowaniu 215 losów wygrało co najmniej 10 000 $ z czterema białymi kulkami i Mega Ball. Loteria mówi, że 41 z tych losów jest wartych 30 000 $ każdy, ponieważ zawierają opcjonalny Megaplier.

READ  Kampus OU jest w stanie wysokiej gotowości z powodu aktywnego strzelca

Następne losowanie zaplanowano na piątek o godzinie 23:00 czasu wschodniego. Kumulacja nie została wygrana od 14 października 2022 r. i będzie rosła, dopóki jeden szczęśliwy posiadacz kuponu nie trafi wszystkich sześciu wylosowanych liczb.

Zarejestruj się teraz: Bądź mądry na temat swoich pieniędzy i kariery dzięki naszemu cotygodniowemu biuletynowi

Nie przegap: 8 najlepszych stanów, które wygrają kumulację Mega Millions o wartości 1,35 miliarda dolarów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *