Co wiemy o strzelaninie w szkole w Nashville

Policja zidentyfikowane Sześć ofiar to:

Evelyn Dickhaus, 9

William Kinney, 9

Holly Scruggs, 9 lat, Chad Scruggs, córka pastora kościoła

Mike Hill, 61 lat, Szkolny ochroniarz

Cynthia Peek, 61 lat, Nauczyciel zastępczy

Katarzyna Koons, 60Dyrektor szkoły, Według strony internetowej szkoły

Strzelcem była Audrey E. Władze zidentyfikowały go jako Hale’a. Policja poinformowała, że ​​znalazła szkolne pisma i szczegółowe mapy oraz protokoły bezpieczeństwa.

Szef Drake powiedział, że napastnik był „przygotowany do konfrontacji z organami ścigania” i „przygotowany do wyrządzenia większej szkody”, zanim został zabity. Powiedział, że co najmniej dwie bronie użyte w strzelaninie zostały legalnie zakupione w rejonie Nashville.

Po strzelaninie doszło do zamieszania co do tożsamości płciowej strzelca. Komendant Drake powiedział, że strzelec został zidentyfikowany jako osoba transpłciowa, a funkcjonariusze nazywali napastnika „ona” i „jej”. Ale zgodnie z postem w mediach społecznościowych i profilem na LinkedIn, strzelec został zidentyfikowany jako mężczyzna w ostatnich miesiącach.

Śledczy skontaktowali się z ojcem strzelca i prowadzą dochodzenie w domu, powiedział szef Drake. Od poniedziałku wieczorem motyw był nieznany.

Covenant School to prywatna szkoła założona w 2001 roku jako ministerstwo Covenant Presbyterian Church. Jim Bachman, były pastor kościoła, mówi, że kościół założył szkołę po części dlatego, że rodzice w kościele mieli trudności z zapisaniem swoich dzieci do innych szkół prywatnych.

Szkoła jest „celowo mała”, według Jego strona internetowa, z 200 uczniami w wieku od przedszkola do szóstej klasy, stosunek liczby uczniów do nauczycieli wynosi 8 do 1. Rok akademicki kosztuje około 16 000 dolarów.

READ  Strajk scenarzystów zamyka nocne programy po niepowodzeniu rozmów WGA ze studiami – Deadline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *