Country, kowboje i samochody czyli… STACJA TERESEE’N

0
41

Odbyła się trzecia już edycja największej imprezy w stylu country na Mazowszu. Piknik Country & Folk STACJA TERESEE’n odbył się w sobotę 18 sierpnia. Na placu rozrywkowym przy alei XX-lecia tłumów podobnych do tych, jakie były na „Kotlecie” nie było. Jednak zawitało do nas wielu gości z całego województwa jak i z wielkopolski. W pewnym sensie plany organizatorów pokrzyżowała pogoda, bo po ponad godzinie koncertowania, nad Teresinem porządnie się rozpadało. Jednak i tak tegoroczną imprezę można uznać za bardzo udaną, co niewątpliwie podkreśla fakt, że przyjeżdżają tu znakomite countrowo-folkowe zespoły, znane w całej Polsce.

W tym roku na teresińskiej scenie zebranych bawili kolejno – Teren C, Electric Cowboyz, Babsztyl i Gang Marcela. Tradycyjnie nie zabrakło też Strefy Country, której członkowie nie tylko zaprezentowali efektowny taniec liniowy, ale też zafundowali chętnym szybki jego  kurs. Niespodzianką był też występ dzieci z warszawskiej szkoły tańca.

Imprezą towarzyszącą i debiutującą w tym roku był Auto Moto Fest, której pomysłodawcą jest Paweł Przedpełski. Na miłośników starych aut i motocykli czekało mnóstwo atrakcji, nie zabrakło też ciekawych konkursów z nagrodami.

Marcin Odolczyk