Czar starych pojazdów. Wyniki IX ZZM i Rajdu oraz Konkursu Elegancji

0
130

Wyniki IX ZZM i Rajdu oraz Konkursu Elegancji

Poniżej prezentujemy wyniki IX Zlotu Zabytkowej Motoryzacji oraz Rajdu im. Ks. Władysława Druckiego-Lubeckiego w konkurencjach sportowych oraz w konkursach elegancji. W załączonych plikach lista Generalna oraz poprawne odpowiedzi w konkursach.

 

W konkursach elegancji:

Nagroda Wójta Teresina – Nagroda Publiczności

nr 6 Agnieszka Jabłczyńska Auto VW T1 Bulik 1965r

 

Nagroda Wójta Teresina – Niespodzianka Zlotu

nr 66 Mirosław Lewandowski Auto NSU Prinz 1000 1966r

 

Nagroda Wójta Teresina – Demolud Rajdu

nr 36 Piotr Gajzler Auto UAZ 469B 1976r

 

Nagroda Wójta Sochaczewa – Gwiazda Zlotu

nr 11 Piotr Pietras Auto Mercedes 300SD 1979r

 

Nagroda Wójta Sochaczewa – Najpiękniejszy motocykl Zlotu

nr 51 Jacek Ciesielski Motocykl Sokół 1000 1938r

 

Nagroda Wójta Sochaczewa – „Kruszyna” Rajdu

nr 10 Krzysztof Duran Motocykl Motobecane D45S 1950r

 

Nagroda Burmistrza Sochaczewa – Najpiękniejszy pojazd PRLu Zlotu

nr 43 Krzysztof Olejniczak Auto Fiat 126p 1976r

 

Nagroda  Burmistrza Sochaczewa – Najpiękniejsze brzmienie silnika

nr 21 Mirosław Perak Auto Warszawa M20 1957r

 

Nagroda  Burmistrza Sochaczewa – „Brzydkie kaczątko” jak piękne 

nr 64 Adam Kupiec Auto Citroen 2 CV 1974r

 

Nagroda Starosty – Najstarszy pojazd Zlotu

nr 67 Grzegorz Frunckowski Auto Oldsmobile 30E 1926r

 

 

W konkursach sportowych:

 

Kategoria POST65

Nr Startowy Imię Nazwisko Pojazd Marka Model Rok produkcji POST65 Pozycja
nr 3 Piotr Lank Auto Polonez 1500 1980 1
nr 22 Piotr Karnowski Auto Fiat 125p 1975 2
nr 5 Bogumił Gonta Auto Jeep Wranagler 1988 3

 

 

Kategoria PRE65

Nr Startowy Imię Nazwisko Pojazd Marka Model Rok produkcji PRE65 Pozycja
nr 37 Wiktor Miedziński Auto Warszawa 204 1964 1
nr 6 Agnieszka Jabłczyńska Auto VW T1 Bulik 1965 2
nr 67 Grzegorz Frunckowski Auto Oldsmobile 30E 1926 3

 

 

 

Kategoria Motocykle

 

Nr Startowy Imię Nazwisko Pojazd Marka Model Rok produkcji MOTOCYKLE Pozycja
nr 51 Jacek Ciesielski Motocykl Sokół 1000 1938 1
nr 10 Krzysztof Duran Motocykl Motobecane D45S 1950 2
nr 46 Cezary Szymala Motocykl Junak M10 1962 3

 

 

Na liście Generalnej pozycję pierwszą zajął Pan Piotr Lank – otrzymał nagrodę główną „Złoty tłok

 

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim startującym zawodnikom.

 

lista-generalnaix-zzm-i-rajd.pdf 

odpowiedzi-na-pytania.pdf