Czarne dni dla poszukiwanych

0
240

Policjanci z sochaczewskiej komendy cały czas realizują czynności zlecone przez sądy. W ostatnich dniach w ręce kryminalnych wpadło czworo poszukiwanych na podstawie nakazów doprowadzenia i listów gończych.

Pierwszy z zatrzymanych to 22–letni mieszkaniec Sochaczewa poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie. Mężczyzna zatrzymany 9 marca na ulicy Toruńskiej  jako tymczasowo aresztowany został doprowadzony do placówki penitencjarnej.

Kolejny z poszukiwanych został zatrzymany na terenie gminy Iłów. Policjanci zatrzymali go 10 marca w Paulince. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze zatrzymali również  58–letnią mieszkankę Sochaczewa zgodnie z zarządzeniem sądu. Kobieta po uiszczeniu grzywny została zwolniona.

W podobnej sytuacji znalazł się 24–letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn, który był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie. On również po wpłaceniu grzywny mógł wrócić do domu.