Czekamy na zdjęcia do konkursu „Najpiękniejsza jest moja mała Ojczyzna”

0
63
summer concept,focus point on nearest part of image

Przesuwamy termin nadsyłania prac na konkurs fotograficzny „Najpiękniejsza jest moja mała Ojczyzna”

Wiosna w pełni i piękna pogoda zachęcają do chwycenia aparatów w dłoń i poszukiwania piękna naszej sochaczewskiej ziemi. Przypominamy o zbliżającym się terminie nadsyłania zdjęć na konkurs fotograficzny „Najpiękniejsza jest moja mała Ojczyzna” organizowany przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Powiatowy Zespół Edukacji. Termin zgłaszania prac mija 5 maja, ale ze względu na długi majowy weekend, przesuwamy termin do 9 maja.

W tym roku konkurs organizowany jest już po raz dwunasty. Jak zawsze na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. A będą one przyznawane w czterech kategoriach tematycznych dotyczących powiatu sochaczewskiego: natura; wydarzenia; portrety (ludzkie, zwierząt); infrastruktura publiczna.

Czekamy, jak zawsze na ciekawe i oryginalne zdjęcia, ukazujące piękno powiatu sochaczewskiego. Każdego roku na konkurs, napływa ponad setka zdjęć, liczymy, że nie inaczej będzie tym razem.

Zachęcamy wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie, gdyż to właśnie do nich jest on skierowany. Jak co roku, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Wymagania techniczne dotyczące fotografii oraz wszelkie szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie, który można znaleźć m.in. na stronie Starostwa – www.powiatsochaczew.pl w zakładce KONKURSY.

Do zdjęć należy dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy. Prace należy składać osobiście (w Starostwie lub PZE) lub przesłać pocztą do Starostwa Powiatowego w Sochaczewie.
Serdecznie zapraszamy.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie