Darmowa aplikacja ChatGPT na iOS uruchomiona przez OpenAI

Nowy Jork (CNN) OpenAI jeszcze bardziej ułatwia dostęp wielu osobom ChatGPT.

OpenAI w czwartek zdeklarowany Bezpłatna aplikacja ChatGPT została uruchomiona dla użytkowników iOS w Stanach Zjednoczonych, a wkrótce ma zostać udostępniona w innych krajach.

Wydanie ma miejsce sześć miesięcy po tym, jak OpenAI po raz pierwszy udostępniło ChatGPT online. Wydanie to szybko wywołało nowy wyścig zbrojeń AI w branży technologicznej, mający na celu tworzenie i wdrażanie narzędzi, które mogą generować prace pisemne i obrazy w odpowiedzi na monity użytkowników.

Dyrektor generalny OpenAI, Sam Altman, przybywa w tym samym tygodniu Zeznawał przed Kongresem Jeśli chodzi o zagrożenia, jakie sztuczna inteligencja może stwarzać dla społeczeństwa, opisuje obecny boom tej technologii jako potencjalny „moment prasy drukarskiej”, ale taki, który wymaga zabezpieczeń.

Nowa aplikacja ChatGPT ma te same możliwości, co internetowa wersja narzędzia wirusowego chatbota i pomoże zwiększyć jej popularność. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą wysyłać instrukcje głosowe przez mikrofon swojego telefonu, zamiast pisać. Użytkownicy mogą synchronizować swoją historię na różnych urządzeniach.

Ci, którzy płacą 20 USD miesięcznie za subskrypcję ChatGPT Plus, otrzymują dodatkowe korzyści, w tym dostęp do aplikacji. Możliwości GPT-4Podstawą instrumentu jest wersja nowej generacji technologii.

OpenAI planuje uruchomić wersję na Androida. Według Do CTO firmy, Meery Muratty.

READ  Steph and the Warriors zaczynają jako faworyci przeciwko LeBronowi i Lakersom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *