DDPS uczcił święto Babć i Dziadków

0
41

Międzypokoleniowo i radośnie Dzień Babci i Dziadka obchodzono w sochaczewskim Dziennym Domu Pomocy Społecznej. Niezapomniany popis śpiewno-muzyczny dały Krasnoludki z Miejskiego Przedszkola nr 4. Seniorzy z DDPS również nie pozostali w tyle, prezentując zebranym m.in. próbki własnej twórczości. 

Licznie zebranych gości, m.in. burmistrzów Piotra Osieckiego i Marka Fergińskiego, zastępcę przewodniczącego rady miasta Kamilę Gołaszewską-Kotlarz, radnego Edwarda Stasiaka, dyrektorów i naczelników miejskich instytucji powitała Teresa Michałowska, dyrektor DDPS. Opowiedziała też kilka ciekawostek na temat obchodów Dnia Babci i Dziadka na całym świece. Wszystkim babciom i dziadkom życzenia złożył zastępca burmistrza Piotra Osieckiego, Marek Fergiński. Przed nim kilka słów do zebranych powiedział burmistrz Osiecki, ale, jak sam stwierdził, wystąpił w roli jednego z dziadków, a funkcję urzędową zostawił swojemu zastępcy.

Więcej o tym co działo się w placówce, która jest niekwestionowanym liderem integracji osób starszych, w kolejnej „Ziemi”. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia wyjątkowo barwnej galerii z tego święta.

.