Debata ewaluacyjna w Sochaczewie

1
56

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie odbyła się debata ewaluacyjna na której podsumowano stan realizacji wniosków złożonych podczas debaty powiatowej. W spotkaniu z policjantami i samorządowcami wzięli udział przedstawiciele służb, instytucji oraz mieszkańcy powiatu sochaczewskiego.

Wczoraj, punktualnie o 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego rozpoczęła się debata ewaluacyjna poświęcona m.in. podsumowaniu realizacji wniosków złożonych na debacie powiatowej w listopadzie 2017 r.

Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie, insp. Michał Safjański powitał przybyłych gości i wyjaśnił istotę organizacji debat, które są okazją do wymiany informacji między policją, samorządem, a mieszkańcami powiatu.

Prezentację multimedialną w której zawarto stan bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu, stan realizacji wniosków, działania priorytetowe dzielnicowych oraz zgłoszenia na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa przedstawił I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie, mł. insp. Marek Wójcik. Podczas spotkania wyjaśniono jak umieścić zgłoszenie na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz omówiono aplikację Moja Komenda.

Debatę podsumowała starosta sochaczewski Jolanta Gonta, która podziękowała za sumienne wykonywanie obowiązków oraz wyraziła przekonanie, że dzięki współpracy wszystkich służb, na terenie powiatu sochaczewskiego będzie bezpieczniej.

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.