Dow Jones spada o 260 punktów przed spotkaniem Fed, duże zarobki; Co zrobić teraz

Kontrakty futures na Dow Jones były wyższe w przedłużonym obrocie po tym, jak średnia przemysłowa Dow Jones spadła w poniedziałek o 260 punktów. Spotkanie polityczne Rezerwy Federalnej jest głównym tematem tygodnia, z dużymi wynikami finansowymi Amazonka (AMZN), Jabłko (APL), listy (Google) oraz Metaplatformy (Meta)
XPosiedzenie Fed, duże wyniki zarobków

Dwudniowe posiedzenie banku centralnego rozpoczyna się we wtorek i powszechnie oczekuje się, że bank centralny podniesie docelową stopę funduszy federalnych o 25 punktów bazowych do przedziału od 4,5% do 4,75%. Inwestorzy stawiają na 99% prawdopodobieństwo takiego wzrostu Narzędzie FedWatch firmy CME.

Późny poniedziałek, dostawca Apple Półprzewodniki NXP (NXPI) spadła o 4,5% w rozszerzonym obrocie po ogłoszeniu wyników za czwarty kwartał.

Zarobki Meta mają zostać ogłoszone późną środę, podczas gdy Alphabet, Amazon i Apple mają zostać ogłoszone w czwartek po zamknięciu zysków.

Obejmuje to najlepiej zarabiających w tym tygodniu Zaawansowane Mikro Urządzenia (AMD), Exxon Mobil (XOM), członek Dow Jones Merck (MRK) oraz Starbucks (Seks) producentów pojazdów Bród (F) oraz General Motors (GM) są również zgłaszane.

Giełda dzisiaj

W poniedziałek Dow Jones Industrial Average spadł o 0,8%, a S&P 500 o 1,3%. Zaawansowany technologicznie kompozyt Nasdaq spadł o 2%. pośrodku Fundusze giełdoweNasdaq 100 tracker Invesco QQQ Trust (QQQspadł o 2%, a SPDR S&P 500 (szpiegostwospadł o 1,2%.

Gigant pojazdów elektrycznych Tesli (DSLA) spadł w poniedziałek o 6,3%. pośrodku Akcje Dow Jonesa, Jabłko (APL) spadła o 2% i Microsoftu (MSFT) spadła o 2,2% Dzisiejsza giełda.

Tablica liderów IBD Zbiory Chochlik (Liczba Pi), Etsy (ETSY) oraz Wingstop (skrzydło) — a także akcje Dow Jones Szewron (CVX) oraz JPMorgan Chase (JPM) — jest jedną z najlepszych akcji do kupowania i obserwowania, przy obecnej sile wzrostów na rynku.

Impuls jest jeden Tablica liderów IBD Zbiory. Etsy był niedawno Akcje IBD dnia. Występują Impinch i Wingstop W pobliżu kolumny strefy kupna akcji w tym tygodniu.

READ  Adani stoi w obliczu krytycznego dnia po nieudanej sprzedaży akcji o wartości 2,5 miliarda dolarów

4 najlepiej rosnące akcje do kupowania i oglądaniaRrajd na giełdzie


Dow Jones Futures Today: ceny ropy naftowej, rentowność obligacji skarbowych

Przed wtorkowym dzwonkiem otwarcia kontrakty futures na Dow Jones wzrosły o 0,15% w stosunku do wartości godziwej, a kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,25%. Zaawansowane technologicznie kontrakty futures na Nasdaq 100 kosztują 0,3% i mają wartość godziwą. Pamiętaj, że jest to operacja nocna Kontrakty terminowe Dow Jones Następna rutyna w innym miejscu niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty handel Giełda Papierów Wartościowych sesja.

Rentowność 10-letnich amerykańskich obligacji skarbowych wzrosła w poniedziałek do 3,55%, przedłużając dobrą passę do trzech sesji. W ubiegłym tygodniu rentowność 10-latek nie zakończyła trzytygodniowej passy spadków.

Ceny ropy spadły o ponad 2%, gdy rynki patrzyły w przyszłość Spotkanie OPEC w tym tygodniu. Kontrakty futures na produkty typu West Texas Intermediate spadły poniżej 78 USD za baryłkę. W środę spotkają się ministrowie Organizacji Krajów Eksportujących Ropę Naftową i jej sojuszników, w tym Rosji (OPEC+). Powszechnie oczekuje się, że OPEC utrzyma obecny poziom wydobycia ropy naftowej, ale może dyskutować o możliwych zmianach w polityce.


MarketDiem, najnowszy biuletyn IBD, dostarcza praktyczne pomysły na akcje, opcje i kryptowaluty do Twojej skrzynki odbiorczej.


Co sądzić o trwającym rajdzie giełdowym

Teraz jest ważny czas na naukę Kolumna IBD The Big Picture Trendy giełdowe w „Potwierdzonym upartym” wśród silnych wzrostów w ostatnich sesjach.

Biorąc pod uwagę bardziej bycze działania z zeszłego tygodnia, inwestorzy mają sens, aby zwiększyć ekspozycję do 60% do 80%. Ale bądź przygotowany na szybkie zmiany, ponieważ sytuacja na giełdzie może szybko się zmienić, zwłaszcza podczas rynku napędzanego wiadomościami w tym tygodniu.

(Sprawdzać Notowania giełdowe IBD Jak na przykład NZJ 50 I Akcje w pobliżu strefy kupna(po dodatkowe pomysły na role).

READ  „Najstarsza i kompletna” mumia odkryta w Egipcie | Aktualności

Pięć akcji Dow Jones do kupienia i obejrzenia już teraz


Akcje Dow Jones do kupienia i obejrzenia: Chevron, JPMorgan

Gigant energetyczny Chevron spadł w poniedziałek o 2,9% przez drugą sesję z rzędu. Akcje spadły poniżej 50-dniowej średniej kroczącej poziomu wsparcia. Pomimo niedawnej słabości, kolba CVX dodała uchwyt do podstawy kubka, obniżając krok z 189,78 do 187,91. Analiza wykresów IBD MarketSmith.

Pomimo poniedziałkowej straty 0,9%, gigant bankowy JPMorgan pozostaje w zakresie kupna powyżej punktu kupna na poziomie 138,76. udział JMP Pokazuje solidne 94 z doskonałych 99 Wspólna ocena IBDdla jednego Kasa zapasów IBD. Rating Composite ma na celu pomóc inwestorom w łatwym znalezieniu akcji o najlepszym wzroście.


Jak działał Twój broker online Badanie najlepszych brokerów internetowych IBD w 2023 r?
Dodatkowo, jakie nowe funkcje i narzędzia brokerzy dodali w zeszłym roku
Chcesz pomóc inwestorom poradzić sobie z brutalną bessą?


Najlepsze akcje do kupowania i oglądania: Impinj, Etsy, Wingstop

Udostępnij w tabeli liderów IBD Impinj zakończył poniedziałek poniżej punktu kupna 129,12 na dnie pucharu po ostatnim wybiciu, gdy akcje spadły w poniedziałek o 2,9%. Poszukaj zdecydowanego zniesienia punktu kupna, aby zasygnalizować kolejną okazję do zakupu akcji.

Tło: Ekspertyza Impinj dotyczy półprzewodników RF (częstotliwości radiowej) do identyfikacji, lokalizacji i uwierzytelniania obiektów. Pomimo utraty pieniędzy w 2020 roku firma zarobiła 25 centów na akcję w 2021 roku. Oczekuje się, że roczny zysk na akcję wzrośnie w tym roku o 284% do 96 centów.

Etsy znowu nie działa 137,01 punktu kupna w Pucharze z uchwytem po poniedziałkowym spadku o 2,25%. Jeśli akcje ponownie wejdą, 5% obszar kupna wzrośnie do 143,86.

Tło: Firma udostępnia internetową platformę e-commerce, na której twórcy sztuki i rzemiosła, antyków i innych unikalnych przedmiotów sprzedają swoje produkty. Ma unikalny model biznesowy, który w ciągu ostatnich kilku lat przekształcił go z niszowego rynku e-commerce w najlepsze miejsce zakupów w wielu kategoriach.

READ  Dalton Schultz, Indianapolis Colts i rynek linebackerów

Wingstop szybko zbliża się do punktu zakupu 170,97 w krzywej podstawie kubka. Rozważ możliwy uchwyt zapewniający niższe wejście.

Tło: Według Dow Jones Newswires sieć restauracji z siedzibą w Dallas ma ponad 1900 lokalizacji w Stanach Zjednoczonych i na rynkach międzynarodowych. W poprzednim kwartale firma dodała 40 sklepów do swoich międzynarodowych lokalizacji w Meksyku, Kolumbii, Panamie, Singapurze i Wielkiej Brytanii. Wyniki zostaną ogłoszone 22 lutego. Oczekuje się, że EPS wzrośnie o 71%, przy wzroście przychodów o 40% do 101,1 mln USD.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Akcje Tesli

Akcje Tesli W poniedziałek spadł o 6,3%, przerywając sześciodniową passę i oddając część zeszłotygodniowego wzrostu o 33%. Pomimo silnego odbicia od 6 stycznia, akcje wciąż znajdują się poniżej 200-dniowej linii. Akcje Tesli zamknęły się o około 56% od 52-tygodniowego maksimum.

Wcześniej w poniedziałek akcje Tesli poprawiły się Kup od PT w Berenberg. Nowa cena docelowa została obniżona z 255 do 200.

Liderzy Dow Jones: Apple, Microsoft

pośrodku Akcje Dow Jonesa, akcje Apple spadły w poniedziałek o 2%, kończąc dwudniową passę. Ale nadal utrzymują się powyżej 50-dniowej linii po silnych wzrostach w ostatnich sesjach. Akcje są o około 20% niższe od 52-tygodniowego maksimum. Apple opublikuje swoje wyniki kwartalne w czwartek.

Akcje Microsoftu spadły w poniedziałek o 2,2%, kończąc tuż powyżej swojej 50-dniowej linii, którą odzyskały w zeszłym tygodniu. Akcje są o 23% powyżej swojego 52-tygodniowego maksimum.

Może Ci się spodobać:

Akcje o najlepszym wzroście do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak dostosować czas do rynku dzięki strategii rynkowej ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: Badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak badać akcje wzrostowe: dlaczego to narzędzie IBD ułatwia wyszukiwanie najlepszych akcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *