Dwa poważne wypadki w trakcie weekendu

1
1273

W weekend doszło do dwóch bardzo groźnych wypadków drogowych. Apelujemy do wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności.

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę w Żukowie. Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że 21–letni kursant kierujący pojazdem do nauki jazdy, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i na skrzyżowaniu doprowadził do zderzenia z Lexusem.

W wyniku tego zdarzenia kierowca i instruktor zostali przewiezieni do szpitala w Sochaczewie. Autem podróżowała także pasażerka, która również była kursantem. 32-latka w ciężkim stanie została zabrana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie, gdzie zmarła.

Do drugiego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w Chrzczanach. Wstępnie ustalono, że w wyniku zderzenia z Renault Clio, kierowca Audi zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku do szpitala trafiło trzech młodych mężczyzn jadących Audi – kierowca i dwóch pasażerów. Dwaj pasażerowie odnieśli poważne obrażenia – jeden z nich został przetransportowany przez LPR do szpitala w Warszawie

Policjanci będą teraz ustalali przyczyny i okoliczności tych zdarzeń. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.