Dyskoteka integracyjna w ŚDS

0
83

43083

29.10.2014 r. odbyła się w Naszym Ośrodku dyskoteka w „Jesiennym klimacie”.

Już po raz kolejny gościliśmy zaprzyjaźnioną placówkę z ŚDS z Łubca, reprezentowaną przez uczestników oraz kadrę terapeutyczną z kierownik Iwoną Zielak na czele.

Świetną zabawę przy skocznej muzyce umilił konkurs na autorski wiersz o tematyce jesiennej. Dwie uczestniczki ŚDS z Łubca zaprezentowały swoje wiersze i pokazały wielki kunszt recytacji poezji. Naszą placówkę reprezentowało czterech uczestników. Na ogromne oklaski zasługuje Grześ Opala, którego poezję znamy i podziwiamy od dawna. Każdy z występujących uczestników otrzymał nagrodę.

Podczas zabawy wszyscy mogli skosztować słodkiego poczęstunku zasponsorowanego przez cukiernię „Jeznach” i  zaspokoić pragnienie ciepłymi i zimnymi napojami. Na zakończenie udanego spotkania czekał pyszny obiad przyrządzony przez naszych uczestników w ramach treningu kulinarnego.

Jak zawsze, zabawa była przednia, tancerze od pierwszych do ostatnich chwil nie schodzili z parkietu, zawiązały się nowe przyjaźnie a umocniły już istniejące. Z niecierpliwością czekamy na powtórkę.

 

Środowiskowy Dom Samopomocy

Galeria: