Działaj Lokalnie – umowy z laureatami konkursu podpisane

0
128

dsc0603

18 sierpnia 2016 w sali konferencyjnej w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie odbyło się uroczyste podpisanie umów z grantobiorcami Programu Działaj Lokalnie.

Zawarto pięć umów (dwie z organizacjami pozarządowymi i trzy z grupami nieformalnymi) na łączną kwotę siedmiu tysięcy złotych. Projekty, które otrzymały dotację realizowane będą na terenie pięciu gmin: Brochów, Rybno, Iłów, Teresin i Gmina Miasto Sochaczew.

W spotkaniu, poza laureatami konkursu obecni byli Partnerzy Programu: Iwona Skumiał reprezentująca Radio Sochaczew i Echo Powiatu oraz Prezes Banku Spółdzielczego w Teresinie Wanda Wróblewska oraz członkowie Porozumienia.

Wszystkim grantobiorcom serdecznie gratulujemy.

W najbliższych miesiącach będziemy prezentować, jak nasi grantobiorcy realizują działania na rzecz swoich lokalnych społeczności, a pierwsze efekty będzie można sprawdzić już w najbliższą niedzielę, 21 sierpnia – Grupa Nieformalna Kobiet z Wólki i Olszowca zaprasza na Piknik Rodzinny w Wólce Smolanej (gmina Brochów). Będzie to pierwsze z cyklu spotkań,które grupa zorganizuje w ramach projektu pn. Nauka nie idzie w las, na naukę znajduj czas. Szczegóły w Zaproszeniu.

Wsparcia realizacji konkursu Działaj Lokalnie w powiecie sochaczewskim udziela Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności oraz Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce. Natomiast środki finansowe w konkursie pochodzą od firm z powiatu sochaczewskiego, które zechciały wesprzeć naszą inicjatywę.

Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego