Działania „PRĘDKOŚĆ” na terenie powiatu sochaczewskiego

2
133

Już w niedzielę na terenie powiatu sochaczewskiego odbędą się działania „Prędkość”. Policjantów z sochaczewskiej drogówki będą wspomagać mundurowi z SPPP z Płocka.

Zaczyna się czas powrotów z zimowego wypoczynku. W poniedziałek dzieci i młodzież wrócą już do szkół po dwutygodniowej przerwie. W związku z tym, policjanci z sochaczewskiej drogówki przeprowadzą działania pod nazwą „Prędkość”.

Policyjne działania będą miały charakter ogólnopolski. W ramach akcji funkcjonariusze będą dyscyplinować kierowców, którzy będą przekraczać dozwoloną prędkość. Pomimo, że dane jednoznacznie wskazują, że bezpieczeństwo kierowców, pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego, poruszających się po polskich drogach nieustannie się poprawia, to w dalszym ciągu jazda z nadmierną prędkością niedostosowaną do warunków drogowych jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Życzymy każdemu bezpiecznego powrotu do domu.

2 KOMENTARZE

  1. z Chopina nie zarysował bym więcej niż 40 – to obraza dla kierowców – racej powinno sie pokazywać post zomo na takich psełdo łapankach . NIe zgadzam sie nie podoba mi sie

Comments are closed.