Dzień Kobiet w gminie Rybno – wójt zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu

0
47

Dzień Kobiet będzie obchodzony uroczyście również w gminie Rybno. Wójt Damian Jaworski wraz z Gminną Biblioteką Publiczną serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 6 marca. 

Słodki poczęstunek, pokaz makijażu czy też koncert to tylko niektóre atrakcje jakie czekają na gościnie wydarzenia, które szykuje się w gminie Rybno. Już 6 marca wójt Damian Jaworski wraz z Gminną Biblioteką Publiczną zaprasza na wieczór w którym kobiety będą mogły znaleźć coś wyjątkowego tylko dla siebie.

– Serdecznie zapraszam wszystkie chętne panie na ten wyjątkowy wieczór. Każdy będzie miło widziany, jednak to dla żeńskiej części naszych mieszkanek przygotowaliśmy najwięcej atrakcji. Każda z pań znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Przy tej okazji chciałbym serdecznie podziękować pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej za przygotowanie tak znakomitego wydarzenia, oraz sponsorom, którzy również wspierają nas przy takiej okazji. Jeszcze raz zapraszam i mam nadzieję, że ten wieczór będzie dla pań momentem wytchnienia i znakomitą okazją do miłego spędzenia czasu – mówi wójt Damian Jaworski.

Program Dnia Kobiet w gminie Rybno:

– występ dzieci ze Studia Piosenki w GBP w Rybnie,

– koncert zespołu „Nasz Czas”,

– pokaz makijażu dziennego i wieczorowego, po którym Panie będą miały możliwość indywidualnych konsultacji z makijażystką,

– prelekcję medyczną ,

– słodki poczęstunek

Wydarzenie będzie miało miejsce 6 marca o 17.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej.