Europoseł Janusz Wojciechowski w Sochaczewie

0
20

Na zaproszenie posła Macieja Małeckiego do Sochaczewa i Teresina przyjedzie europoseł Prawa i Sprawiedliwości Janusz Wojciechowski. Spotkania z nim odbędą się we wtorek 4 listopada. Najpierw w Niepokalanowie Lasku (ul. Teresińska 32, sala konferencyjna) o 16.30 a następnie w sochaczewskich Kramnicach (róg 1 Maja i Warszawskiej) o 19.00.
Tematem spotkań będzie sytuacja Polski – gospodarcza, polityczna i społeczna. W czasie spotkań zostanie poruszona także bulwersująca afera w podległym staroście Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie. Przypominamy, że europoseł Janusz Wojciechowski występował w tej sprawie w programie Elżbiety Jaworowicz Sprawa dla reportera.
Janusz Wojciechowski to prawnik, sędzia, były prezes Najwyższej Izby Kontroli, poseł na Sejm II kadencji, wicemarszałek IV kadencji Sejmu, deputowany do Parlamentu Europejskiego V (w 2004), VI, VII i VIII kadencji. Jest autorem lub współautorem komentarzy do kodeksu karnego i ustaw karnych, a także artykułów naukowych i publicystycznych w dziedzinie prawa oraz o charakterze społeczno-prawnym.
Na oba spotkania wstęp wolny.

 

Tygodnik „Ziemia Sochaczewska”