FERIE w TOK Teresin !

0
52

Zaczęły się długo wyczekiwane ferie zimowe. Teresiński Ośrodek Kultury ma wspaniałe propozycje teatralno-kinowe dla dzieciaków. Już od 1 lutego zapraszamy w nasze skromne progi. Najpierw na DWORZEC TO.KULTURA!

Teresiński Ośrodek Kultury i Dworzec To.Kultura zapraszają dzieci od 3. roku życia z rodzinami na przedstawienie „Zaczarowany medalion” Teatru Blaszany  Bębenek.

W spektaklu przeniesiemy się do krainy Smerfów, gdzie wiedźma Hogata przez nieroztropność gubi zaczarowany medalion i w konsekwencji traci swą czarodziejską moc. Odnajdują go Smerfy, po czym w wiosce następuje

szereg dziwnych sytuacji: Maruda przestaje narzekać, Ważniak przechwalać swoich umiejętności, a Zgrywus zamiast psocić staje się poważny. Aby odnaleźć medalion, Hogata prosi o pomoc Gargamela. Razem wyruszają do lasu, gdzie czekają ich zabawne i pouczające przygody. To będzie już trzecie spotkanie z aktorami Blaszanego Bębenka w Teresinie. Mieliśmy już okazję wziąć udział w spektaklu „Przygody Ważniaka” w TOK-u, a pod koniec zeszłorocznych wakacji zespół odwiedził poczekalnię Dworca w Teresinie, gdzie zaprezentował „Alicję w Krainie Czarów”.

Bębenek znany jest ze swoich humorystycznych prezentacji wzbogaconych autorskimi piosenkami śpiewanymi na żywo. W ich spektaklach jest wiele elementów interaktywnych, dzięki czemu maili widzowie mogą czuć się współautorami sztuki.

 

Zapraszamy serdecznie w piątek 1 lutego o godzinie 13.30 do sali widowiskowej Dworca To.Kultura! (wejście w podziemia od strony fontanny).

 

Wstęp wolny!

 

 

Od 4 do 8 lutego natomiast zapraszamy do KINA ZA ROGIEM, które mieści się w Teresińskim Ośrodku Kultury przy Al. XX-lecia 32 w Teresinie. W drugim tygodniu ferii w Kinie za Rogiem w Teresinie odbędą się pokazy  znanych i lubianych filmów o tematyce zimowej.

Przypomnimy sobie pierwszą część spektakularnej rosyjskiej animacji „Królowa śniegu” i obejrzymy dwie części przygód Renifera Niko. W filmach „Ratujmy Mikołaja” oraz „Uwolnić Mikołaja” na ekranie zobaczymy bohatera Bożego Narodzenia, samego Mikołaja!

Zapraszamy w dniach 4-8 lutego o godz. 12.00 do kina w Teresińskim Ośrodku Kultury. Ilość miejsc ograniczona – prosimy o rezerwację miejsc pod numerem telefonu 46 861 38 81 lub 516 367 900.

 

WSTĘP WOLNY!!!!!