FESTIWAL PRODUKTÓW REGIONALNYCH SIELSKIE SMAKI

0
62

Mazowiecka wieś to sielskie klimaty, sielskie krajobrazy, ale też sielskie smaki. Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów regionalnej i tradycyjnej żywności do udziału w festiwalu, który jest nową inicjatywą targową, która odbędzie się w dniach 5–7 kwietnia br. w Centrum Targowo–Kongresowym Global Expo w Warszawie.

Główną ideą imprezy jest ożywienie świadomości konsumentów oraz przypomnienie im o pięknie i smaku tradycyjnej, regionalnej kuchni Mazowsza.

Zainteresowanym producentom proponujemy bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego, prezentację swoich produktów oraz ich sprzedaż.

Pytania prosimy kierować na adres: adriana.jakubowska@mazovia.pl, nr tel.: 22 5979-374.

Zainteresowanych udziałem w festiwalu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 1 marca br. pocztą tradycyjna, na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres:adriana.jakubowska@mazovia.pl.

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, a także udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Zdjęcie: Archiwum MROT

Źródło: Mazovia.pl