Finał przełożony na 31 stycznia

0
19

Wprowadzenie narodowej kwarantanny wymusiło na fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy decyzję o przesunięciu 29. finału zbiórki. Ten odbędzie się, ale dopiero 31 stycznia.

O komentarz poprosiliśmy Krzysztofa Wasilewskiego, szefa sztabu WOŚP nr 643 – Hufiec ZHP Sochaczew, który jak co roku, przy udziale setek wolontariuszy będzie prowadził kwestę na terenie naszego powiatu.

Gramy dalej. Wygramy!!! Choć zmieniła się data finału, to pozostałe ustalenia się nie zmieniają. Moim zdaniem jego przełożenie jest rozsądną, mądrą decyzją. Nie poddajemy się. Nasz sztab czeka w gotowości, aby aktywnie uczestniczyć w finale ostatniego dnia stycznia, podczas którego nasi wolontariusze wyjdą kwestować na ulice. Ponadto już dziś datki na WOŚP można wrzucać do 13 stacjonarnych skarbon znajdujących się na terenie powiatu sochaczewskiego. Mamy jeszcze jedną wolną sztukę. Jeśli zgłoszą się następni zainteresowani, to napiszę do fundacji z prośbą o pakiet kolejnych siedmiu skarbon. Te już stojące, gdy się zapełnią, zostaną opróżnione przez ludzi z naszego sztabu. W związku ze zmianą daty finału, będą one dostępne też dłużej, co najmniej do końca stycznia  – mówi Krzysztof Wasilewski.

Lokalizacje skarbon WOŚP:

– Sklep „U Janusza” (ul. Chopina 146)

– Galeria Optyczna „Śliwińscy” (ul. Żeromskiego 12)

– LCN Studio (ul. Żeromskiego 13)

– Piekarnia „Gzik-Janiak” (ul. Traugutta 7)

– Piekarnia-cukiernia „Majewscy, Ciurzyńska” (ul. Pokoju 7)

– Przychodni Medicamed (ul. Kaczorowskiego 3a)

– Sklep PSS „Społem” (ul. Pokoju 10)

– Sklep PSS „Społem” (ul. Gawłowska 45)

– Sklep PSS „Społem” (ul. Okrzei 1)

– Sklep PSS „Społem” (ul. 15 Sierpnia 119)

– Sklep PSS „Społem” (ul. 1 Maja 15)

– Stacja Paliw „Amber” w Giżycach

– Urząd Gminy Młodzieszyn