Finał WOŚP w Iwaszkiewiczu

0
34

9 stycznia 2017 roku po raz kolejny w Zespole Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza odbyła się licytacja z okazji 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Organizacją tego wydarzenia zajęła się klasa 2 ch technikum z przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego  na czele.

Z każdym rokiem staramy się zebrać jak największą ilość pieniędzy i w tym roku znowu się to udało.

Tym razem zebraliśmy 3019,44 zł. Rekord Iwaszkiewicza został pobity!

Do wylicytowania były torty przygotowane przez Dorotę Waszczeniuk i klasę 3d technikum gastronomicznego. Licytowaliśmy też orkiestrowe koszulki, kalendarze, karnety do Platinium Gym & Fitness i GymMe, płyty od Step Records, QueQuality i sklepu Vulgarus, voucher na zabieg kosmetyczny w salonie Maestria Urody – Anita Kozbuch, biżuterie, torty od firmy Wedel, podkowy i aniołki szczęścia dla maturzystów, nieprzygotowania z lekcji i wiele innych. Licytacji towarzyszyły występy zespołu No Rules.

Szczególne podziękowania należą się Aleksandrze Borowskiej – dzielnej prowadzącej i jej pomocnikowi Filipowi Sańczukowi który z WOŚP-ową puszką zbierał datki od szczodrych darczyńców, klasie 2 ch, szkolnym nagłośnieniowcom i Samorządowi Uczniowskiemu za organizację szkolnego finału, Dominice Kaczmarek – opiekunce Samorządu Uczniowskiego, Dorocie Waszczeniuk za przygotowanie tortu, Agnieszce Mućce za pomoc w organizacji i wszystkim uczestnikom licytacji.

Za rok znów zagramy.

.