FirstEnergy prosi klientów o oszczędzanie energii elektrycznej

**POWIĄZANE WIDEO POWYŻEJ: Poznaj objawy odmrożenia i chroń się.**

Cleveland (WJW) – Pierwsza energia Ten świąteczny weekend wymaga pomocy w oszczędzaniu energii, gdy temperatura się unormuje W całym Ohio poniżej zera.

„BJM Interconnection, regionalny operator sieci elektroenergetycznej, prosi klientów o oszczędzanie energii do jutra, 25 grudnia, do godziny 10 rano” – powiedział FirstEnergy w oświadczeniu, dodając, że zużycie energii wzrosło w tym czasie z powodu pogody. I ludzie się gromadzą.

FirstEnergy mówi, że jeśli mieszkańcy nie pracują nad zmniejszeniem zużycia energii, „w razie potrzeby mogą być wymagane dodatkowe środki”.

Aby zapobiec awariom, FirstEnergy zaleca ustawianie domowych termostatów na niskie temperatury, zamykanie żaluzji i zasłon oraz wyłączanie nieistotnych urządzeń elektrycznych, w tym świateł świątecznych. Ludzie proszeni są o unikanie używania urządzeń takich jak zmywarki, suszarki i piekarniki.

AEP wydało podobne zalecenia, ale nie wspomniało konkretnie o lampkach świątecznych w swoim raporcie, mówiąc jedynie o wyłączeniu „nieistotnych świateł elektrycznych”.

W niedzielę rano prośba AEP wygasła Tweet.

„Zrobiliśmy to razem! Żądanie PJM, aby klienci ograniczyli zużycie energii elektrycznej, jest spóźnione. Nasze wspólne wysiłki przyniosły zmianę, dzięki której energia elektryczna płynie dla wszystkich” – napisała firma.

Osoby z pytaniami proszone są o telefon Pierwsza energia i/lub AEP.

READ  Sąd Najwyższy rozpatruje argumenty dotyczące programu rezygnacji z pożyczek studenckich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *