Gminne Zawody Strażackie w Rybnie

0
186

8 września 2019 r. w sobotę odbyły się Gminne Zawody Strażackie. Tuż po godzinie 15:00 nastąpiło uroczyste otwarcie zawodów przez wójta gminy Rybno Damiana Jaworskiego. Następnie został złożony meldunek przez komendanta OSP Rybno Romana Tomaszewskiego. Drużyny były podzielone na dwie kategorie:  drużyny męskie oraz kobiece. W sztafecie oraz bojówce zagościli strażacy i druhny: OSP Jasieniec, OSP Rybno, OSP Erminów, OSP Matyldów.

W tym roku zwyciężyła drużyna OSP Rybno. Zwycięzcom oraz pozostałym na podium zostały wręczone Puchary Wójta Gminy Rybno, symboliczne medale oraz nagrody pieniężne w postaci czeków, ufundowanych przez Urząd Gminy Rybno.

Gratulujemy wygranym, dziękujemy gościom za liczne przybycie oraz za wspaniałą atmosferę i emocje jakie towarzyszyły nam podczas zaciętej rywalizacji sportowej.