Gra orkiestra

0
170

Sochaczew włączył się w zbiórkę w ramach 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad 300 wolontariuszy zbiera środki które wspomogą leczenie pacjentów szpitali dziecięcych.

Osoby wyposażone w charakterystyczne puszki spotkać można niemal na wszystkich ulicach i osiedlach,  choć najwięcej z nich gromadzi się na placu Kościuszki. Tam też, na mieszkańców czekają alpaki z Zagrody w Zakrzewie oraz ciepłe posiłki przygotowane przez motocyklistów z Boruta MC. Pod Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą kwestują również samorządowcy.

Równolegle licytować można przedmioty wystawione na charytatywną aukcję na portalu e-Sochaczew. Na antenie Radia Sochaczew licytowane będzie serduszko z numerem 89. Przypomnijmy, że tych wyjątkowych serduszek co roku powstaje tylko sto i trafiają do wybranych sztabów w całej Polsce. Nasz jest jednym nielicznych, który je otrzymuje, przede wszystkim ze względu na to, że jego licytację są wyjątkowo skuteczne. Ich zwycięscy płacili z reguły za serduszka kilkadziesiąt tysięcy złotych (np. w roku 2017 było to 41 tys.).

Orkiestra nadal gra, a my zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z tego co dzieje się dziś na terenie naszego miasta.

.