Gracze Buffalo Bills nie mogą czekać na Hamlina po aktualizacji zdrowia

Bezpieczeństwo Billsa Damar Hamlin miał usuniętą rurkę do oddychania przez noc i mógł rozmawiać z rodziną, lekarzami i kolegami z drużyny, ogłosili Buffalo Bills w piątek rano.

Hamlin rozmawiał w piątek za pośrednictwem czatu wideo z kolegami z drużyny i trenerami, którzy spotkali się w ramach przygotowań do niedzielnego meczu z New England Patriots. Na konferencji prasowej z dziennikarzami trener Billsa, Sean McDermott, powiedział, że zaskoczył drużynę „ucztą”, a gracze zgotowali Hamlinowi owację na stojąco, gdy zobaczyli go na ekranie.

Hamlin następnie napiął mięśnie ramion, wykonał gest serca dłońmi, uniósł kciuki i powiedział: „Kocham was chłopcy” – powiedział McDermott.

„To była piękna wymiana przez kilka sekund” – powiedział McDermott.

„Robi niesamowite postępy w powrocie do zdrowia” – poinformował zespół na TwitterzeJego funkcja neurologiczna była nienaruszona.

Lekarze Hamlina z University of Cincinnati Medical Center powiedzieli w czwartek, że chociaż Hamlin poczynił postępy, jest jeszcze za wcześnie, aby stwierdzić, czy w pełni wyzdrowieje.

McDermott opisał wcześniej reporterom, jak Mario Hamlin, ojciec bezpieczeństwa Billa, Tamar Hamlin, przemawiał do zespołu podczas wideokonferencji z Cincinnati w środę. Mario Hamlin i jego żona Nina byli w szpitalu z synem, ale chcieli przekazać zespołowi wiadomość.

Tamar powiedziała, że ​​Mario chce grać w drużynie.

McDermott i rozgrywający Josh Allen podzielili się tą wiadomością w czwartkowe popołudnie Stan zdrowia Tamar Hamlin poprawia się Ustawy musiały zmotywować ich do skupienia się na pracy – nawet jeśli nadal modlili się i martwili o swojego kolegę z drużyny i przyjaciela – podczas gdy on nadal otrzymuje leczenie po zawale serca w poniedziałkowym meczu.

24-letni Hamlin upadł Po pojawieniu się jako rutynowy blok w odbiorniku Bengals, Dee Higgins, podczas meczu transmitowanego w telewizji w programie „Monday Night Football” ESPN.

To było bolesne 10 minut, gdy gracze Billsa klęczeli w kręgu wokół niego, podczas gdy medycy patrzyli na niego na boisku i prowadzili resuscytację. Na linii bocznej gracze przytulali się i płakali. Nadawcy, ich głosy były czyste, próbowali opisać scenę, w której Hamlin został umieszczony w karetce i przewieziony do szpitala.

READ  Ratusz na żywo informuje o wojnie Rosji na Ukrainie

Po tym, jak McDermott naradził się z komisją, sędziami i trenerem Bengals Zachem Taylorem, mecz został zawieszony. Liga została ogłoszona w czwartek wieczorem Gra nie zostanie ukończona.

Podczas środowej wideokonferencji McDermott powiedział, że wiadomości Mario Hamlina promują rachunki.

„Zespół musiał ponownie skupić się na wyznaczonych celach, a Tamar by się to spodobało” — wspomina McDermott. „To obejmuje nasz mecz z Nową Anglią w tym tygodniu”.

Allen i McDermott spędzili około 40 minut, odpowiadając na pytania mediów, opisując przerażającą scenę i ich wysiłki w tym tygodniu, aby przetworzyć emocje i przygotować się do niedzielnego meczu piłki nożnej u siebie z New England Patriots. To, co spotkało Hamlina, wydawało się w porównaniu z nim trywialne.

„Ta scena odtwarza się w twojej głowie w kółko” – powiedział Allen. „Trudno opisać, jak się czułem i jak czuli się w tej chwili moi koledzy z drużyny”.

Ale aby znaleźć Hamlina piszącego wiadomości i trzymającego się za ręce z bliskimi trzy dni po tym, jak stracił życie na boisku, Allen powiedział: „Nie możesz nam powiedzieć nic, co poprawiłoby nasz dzień”.

Allen powiedział, że on i jego koledzy z drużyny nie mogą się doczekać ponownego spotkania z Hamlinem, aby mogli go „pokochać”.

McDermotta, który ma Odbiło się to na zdrowiu psychicznym piłkarzy Powiedział, że priorytetem jego stylu trenerskiego jest organizowanie spotkań zespołu i doradców dla graczy i personelu po powrocie Billsa z Cincinnati.

„Zdrowie psychiczne jest realne” – powiedział McDermott. „Zdrowie i dobre samopoczucie twojego personelu i twoich zawodników jest w tej sytuacji zadaniem nr 1 trenera”.

Allen powiedział, że zaprosił wszystkich swoich kolegów z drużyny do swojego domu w tym tygodniu, a ci, którzy do niego dołączyli, spędzili razem czas, modląc się i rozmawiając o Hamlinie.

Cornerback Billsa, Dan Jackson, który grał z Hamlinem na Uniwersytecie w Pittsburghu, powiedział, że łączy ich szczególna więź. Jackson powiedział, że przed każdym meczem on i Hamlin zwykle udają się na swoją stronę, gdzie obejmują się i mówią: „Kocham cię”.

READ  Dalton Schultz, Indianapolis Colts i rynek linebackerów

To tradycja, o której Jackson często myśli po strasznej kontuzji szyi w drugim tygodniu tego sezonu. Powiedział, że gdy ładowano go do karetki, jeden głos wyróżniał się spośród wszystkich jego kolegów z drużyny. Należał do Hamlina.

„Był jak„ Kocham cię, T-Jack ”- powiedział Jackson. Nie może się doczekać ponownego spotkania ze swoim przyjacielem, aby mógł przekazać tę samą wiadomość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *