Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej – wyniki IV Turnieju

0
17

Po krótkiej przerwie powróciliśmy z Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej.

W minioną niedzielę, 16 sierpnia na boisku przy ul. Chopina rozegrany został IV Turniej Eliminacyjny w którym zagrało 9 par. Na chodakowskim piasku najlepsi okazali się Łukasz Grzyb i Michał Koryciński pokonując w finale Patryka Szuleckiego i Łukasza Szypryta 2:0. Trzecie miejsce zajęła para Mateusz Gabriel/Karol Łoza a czwarte Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk.

W najbliższą sobotę, 22 sierpnia na boisku w Karwowie rozegrany zostanie ostatni Turniej eliminacyjny na który serdecznie zapraszamy. Start o godz. 9.00 zapisy w dniu turnieju od godz. 8.30.

Wyniki IV Turnieju eliminacyjnego:
Łukasz Szypryt/Patryk Szulecki – Mateusz Tański/Piotr Szerszeń 21:11
Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg – Łukasz Szypryt/Patryk Szulecki 21:23
Marcin Kołodziejski/Łukasz Lewandowski – Łukasz Grzyb/Michał Koryciński 10:21
Mateusz Gabriel/Karol Łoza – Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 21:15
Maciej Radzion/Grzegorz Radzion – Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki 9:21
Mateusz Tański/Piotr Szerszeń – Maciej Radzion/Grzegorz Radzion 21:9
Łukasz Szypryt/Patryk Szulecki – Łukasz Grzyb/Michał Koryciński 16:21
Mateusz Gabriel/Karol Łoza – Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki 21:8
Mateusz Tański/Piotr Szerszeń – Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 15:21
Marcin Kołodziejski/Łukasz Lewandowski – Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg 21:13
Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki – Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 18:21
Łukasz Szypryt/Patryk Szulecki – Marcin Kołodziejski/Łukasz Lewandowski 21:19
Półfinały:
Łukasz Grzyb/Michał Koryciński – Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 2:1 (15:9, 15:6)
Mateusz Gabriel/Karol Łoza – Łukasz Szypryt/Patryk Szulecki 1:2 (15:10, 10:15, 11:15)
O III miejsce:
Mateusz Gabriel/Karol Łoza – Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 2:0 (15:12, 15:10)
Finał:
Łukasz Grzyb/Michał Koryciński – Łukasz Szypryt/Patryk Szulecki 2:0 (15:6, 15:10)

Turniej sędziował Mariusz Beta.

Kolejność po IV turniejach:
1. Łukasz Lewandowski 95
2. Patryk Jóźwiak 80
3. Piotr Strożek 65
Łukasz Grzyb 65
5. Marcin Kołodziejski 55
Damian Morawski 55
7. Krzysztof Gałecki 50
8. Piotr Kołaczkowski 45
Mateusz Tański 45
Piotr Szerszeń 45
11. Adam Chrobot 40
Damian Wojciuk 40
Konrad Chudek 40
Mateusz Zarudzki 40
Michał Koryciński 40
16. Kamil Wachul 35
Łukasz Szypryt 35
Patryk Szulecki 35
Damian Gościański 35
Adam Miniak 35
Kamil Dorodziński 35
Krzysztof Rąg 35
Krzysztof Szubarczyk 35
24. Damian Białorudzki 30
Karol Ślażycki 30
Mateusz Gabriel 30
Karol Łoza 30
28. Robert Amróz 25
Łukasz Kosiorek 25
Magdalena Sadlakowska 25
Mateusz Krzywicki 25
Mateusz Gmitrzak 25
33. Jakub Cyprys 20
34. Konrad Tomaszewski 15
Artur Tomaszewski 15
36. Jakub Kukieła 10
Jan Poński 10
38. Jakub Gawryszczak 5
Dominik Niedbałka 5