I Gminny Rajd Rowerowy w Rybnie – ogromny sukces pierwszej edycji

0
73

15 Sierpnia 2020 roku odbył się I Gminny Rajd Rowerowy w gminie Rybno. Około 150 uczestników jechało wcześniej wyznaczonymi drogami, aby wspólnie cieszyć się aktywnym wypoczynkiem. Dziękujemy OSP Rybno, Straży, Policji oraz wszystkim zaangażowanym mieszkańcom. Widzimy się za rok!

„To nasz debiut w organizacji tego typu atrakcji dla mieszkańców naszej gminy. Rajd cieszył się dużym zainteresowaniem także wśród pozostałych mieszkańców powiatu, co z pewnością rozważymy w dalszych edycjach. W pierwszej możliwość uczestnictwa daliśmy przede wszystkim naszym mieszkańcom. Od pierwszego dnia w którym ogłosiliśmy organizację rajdu mieliśmy dużo zgłaszających się chętnych. 

Bardzo się cieszę, że I Gminny Rajd Rowerowy cieszył się tak dużym zainteresowaniem i okazał się ogromnym sukcesem. Bardzo dziękuję za pracę jaką włożyli w całe przedsięwzięcie i przygotowanie rajdu pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnej Biblioteki oraz oczywiście mieszkańcom za tak liczne przybycie. 

Nie odbyłoby się wszytko gdyby nie wsparcie druhów OSP, Straży, Policji oraz wszystkich zaangażowanych mieszkańców. 

Bardzo się cieszę, że udało się pokonać trasę 30 km. Po zakończonej wycieczce na uczestników czekał grill oraz słodki poczęstunek. Każdy z mieszkańców otrzymał kamizelkę a przed rajdem wysłuchaliśmy prelekcji o bezpieczeństwie, zatem troska o uczestników na najwyższym poziomie ze strony organizatorów. 

W przyszłym roku, jeśli warunki pozwolą także chcielibyśmy móc spotkać się z mieszkańcami na II edycji rajdu oraz innych wydarzeniach kulturalno-sportowych. 

Organizacja takiego rajdu to niezwykle odpowiedzialne zadanie, które mam nadzieję udało nam się bardzo dobrze wypełnić i tak jak ja mieszkańcy są równie zadowoleni. Raz jeszcze dziękuję za ten wspólnie spędzony czas.” – powiedział wójt gminy Rybno Damian Jaworski.

.