I NIGHT SKATING JUŻ ZA NAMI !

0
173

I Night Skating został organizowany przez Stowarzyszenie Klub Maratończyka AKTYWNI Sochaczew. Uczestniczyło w nim ok. 130 rolkarzy i wrotkarzy. 

Pokonaliśmy dystans 7,8 km, jadąc głównymi ulicami naszego miasta przy dźwiękach muzyki. Peleton otwierał policjant na motorze, za nim pick-up z nagłośnieniem nadający tempo kolumnie szczęśliwych rolkarzy, grupę zamykała karetka pogotowia, wóz Straży Pożarnej oraz wóz policyjny.

Zdecydowana większość uczestników prezentowała wysoki poziom umiejętności jazdy, dobrą kondycją, a niektórzy wręcz pokazali freestyle slalom (jazda przeplatanką przodem i tyłem). W imprezie brali udział nie tylko mieszkańcy Sochaczewa ale także okolicznych miejscowości. Szczególnie dało się zauważyć mocną ekipę z Brzozowa. Wrażenia po zakończeniu przejazdu były bardzo pozytywne, choć było kilku uczestników którzy wyrazili swoje niezadowolenie z powodu  nieukończonego przejazdu. Były to osoby zdjęte z trasy przez organizatora za spowalnianie tempa kolumny, mimo to bardzo dziękujemy za udział.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta Sochaczew Piotrowi Osieckiemu za Patronat Honorowy, sochaczewskiej Policji, oddziałom OSP Młodzieszyn, OSP Kamion, OSP Teresin, OSP Budki Piasekie.

 KM AKTYWNI Sochaczew

 Artur Kazimierski