II Night Skating w Sochaczewie

0
98

UWAGA II Night Skating w Sochaczewie już 26 lipca – start Plac Kościuszki godzina 21.00.

Night Skating to jazda na rolkach nocą, ulicami miasta. Impreza otwarta dla wszystkich, którzy posiadają podstawową umiejętność jazdy na rolkach lub wrotkach oraz hamowania. Peleton otwiera i zamyka radiowóz policyjny lub policjant na motorze. Na przodzie kolumny, tuż za policją, jedzie samochód organizatora z nagłośnieniem muzycznym nadając tempo rolkarzom. Lewa strona peletonu/kolumny zarezerwowana jest dla służby porządkowej, medycznej i musi być zawsze wolna. Zbliżając się do przeszkód na drodze, np. nierówna nawierzchnia, tory kolejowe, itp. zatrzymanie kolumny – uczestnicy podnoszą ręce do góry. Jest to znak umowny obowiązujący na wszystkich imprezach NS.

Apelujemy o rozwagę, stosowanie się do poleceń służb porządkowych dla zachowania bezpieczeństwa pozostałych uczestników. Zachęcamy do używania kasku i ochraniaczy podczas jazdy, ponieważ uczestnik bierze odpowiedzialność za swoje bezpieczeństwo. Udział dzieci do lat 16 jest możliwy pod opieką dorosłych.

Udział jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest zaakceptowanie regulaminu: kliknij tutaj: http://aktywni.e-sochaczew.pl/media/tresc/regulamin-ns/6677/224