II Przegląd Zespołów Grających Do Tańca „KOTLET” 2018

0
79

Wznawiając miejscową tradycję tańców „na dechach” w dniu Odpustu, chcemy zaprosić Was do zabawy, którą jest II PRZEGLĄD ZESPOŁÓW GRAJĄCYCH DO TAŃCA pod wdzięczną nazwą „KOTLET” 2018.

Impreza odbędzie się 15 sierpnia 2018 r. w Teresinie, na placu rekreacyjnym przy Al. XX-lecia 5a
Start imprezy zaplanowaliśmy na g. 17.00.

Rok temu wyszliśmy do Was z propozycją, abyście zagrali do tańca wszystkim, którzy będą chcieli w tym dniu pobawić się, potańczyć, spędzić z rodziną czas w niekonwencjonalny sposób czyli na wiejskiej potańcówce. Powodzenie naszego przeglądu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Zgłosiło się wiele zespołów. Główną nagrodę zgarnął zespół KANON ale organizatorzy docenili również zespół ALBO ALBO za profesjonalizm. Przyznano nagrody pieniężne i puchary. W trakcie imprezy było wiele konkursów dla publiczności. Bawiliście się doskonale i od razu widać było, że taka impreza jest potrzebna. Wiele zespołów podpisało kontrakty na imprezy plenerowe czy wesela. Cieszy nas niezmiernie, że i zespołom ta impreza przypadła do gustu.

W tym roku organizujemy ją po raz drugi i tak jak poprzednio oczekujemy od Was jedynie gotowości do dobrej zabawy. Co trzeba zrobić aby u nas wystąpić?

Prosimy o wysłanie zgłoszenia do przeglądu, które winno zawierać: nazwę zespołu, kilka zdań o zespole i rider techniczny oraz nagranie audio, video lub link do youtuba z imprezy, na której się prezentowaliście. Na zgłoszenia czekamy do dnia 8 sierpnia 2017 r. Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres mailowy: asiac0607@gmail.com

Dnia 10 sierpnia 2017 r. otrzymacie informację zwrotną czy u nas zagracie. Jeśli tak, poprosimy Was o listę utworów i podamy wstępną godzinę występu jak i czas trwania Waszej prezentacji. Nowym punktem regulaminu jest opracowanie przez zespół jednego utworu biesiadnego z listy organizatora. Utwór zostanie zespołowi podany po zakwalifikowaniu się do Przeglądu.

Zwycięzca naszego Przeglądu będzie tylko jeden i zgarnia on Główną Nagrodę w postaci PUCHARU oraz 2000 zł. W jaki sposób laureat zostanie wyłoniony? W związku z tym, że grać będziecie do tańca, o laureacie zadecydują tańczący na dechach. Przez cały Wasz występ będziemy liczyć pary tańczące. Zespół, który zachęci do tańca jak największą liczbę par zdobędzie nasze trofeum.

Mając na uwadze, że ośrodek nasz dąży do podniesienia poziomu wykonawczego programu prezentowanego przez zespoły, organizator postanowił ufundować swoją nagrodę dla najlepszego zespołu wyłonionego przez jury w osobach: Wójt Gminy Teresin lub osoba przez niego upoważniona, dyrektor TOK, szef artystyczny przeglądu, muzyk. Laureat tejże nagrody otrzyma możliwość podpisania umowy na koncert w ramach tegorocznych DOŻYNEK GMINNYCH w Gminie Teresin, które odbędą się 2 września 2018 r.

Oprócz rywalizacji, występ na naszej imprezie pozwoli Wam zaprezentować się szerokiej publiczności na profesjonalnej scenie, otrzymacie również materiały foto z Waszego występu.

Zachęcamy Was gorąco do tworzenia z nami drugiej już edycji „KOTLETA”. Liczymy na dobrą zabawę nie tylko publiczności ale przede wszystkim Was, muzyków na scenie.

Wszelkie pytania i wątpliwości rozwieje Wam Szef Artystyczny imprezy, którym jest Joanna Cieśniewska. Tel.: 693 946 311

Liczymy na Wasze zgłoszenia i do zobaczenia na scenie 🙂