III Koncert Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Małemu Rodzinami”

0
122

Za nami już III edycja koncertu kolęd i pastorałek w których wystąpili rodziny i nie tylko. Wyjątkowe wydarzenie odbyło się w kościele pw. św. Bartłomieja w Rybnie. 

6 stycznia odbył się III Koncert Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Małemu Rodzinami” organizowany przez wójta gminy Rybno Damiana Jaworskiego, księdza proboszcza, Milenę Rusek oraz Radosława Basińskiego. Do udziału w koncercie organizatorzy zaprosili rodziny, małżeństwa, dzieci, rodzeństwa oraz każdego kto zespołowo chce zaśpiewać wybraną przez siebie pastorałkę.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który możemy spędzić wspólnie śpiewając nasze piękne kolędy i pastorałki. Cieszę się, że ta tradycja wspólnego kolędowania jest podtrzymywana, że możemy się wspólnie spotkać i miło spędzić ten czas. W Nowym Roku czeka nas wiele różnych wydarzeń kulturalnych i sportowych, na które już teraz zapraszam wszystkich mieszkańców gminy. Korzystając z okazji jeszcze raz składam serdeczne życzenia noworoczne, samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, spełnienia wszystkich marzeń – mówi wójt gminy Damian Jaworski.

.