Interesanci urzędu załatwiają sprawy w BOK

1
31

W poniedziałek 25 maja rząd złagodził kolejne restrykcje. Jedną z nich jest możliwość załatwienia spraw w urzędzie miejskim. Jednak z uwagi na bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników interesanci będą obsługiwani jedynie na parterze urzędu.

Ze wszystkimi sprawami zwracamy się do funkcjonującego na parterze Biura Obsługi Klienta. Tutaj składamy pisma, prosimy o potrzebne nam informacje, uzgadniamy terminy. Jeśli nasza sprawa wymaga bezpośredniego kontaktu z urzędnikiem jednego z wydziałów, pracownik BOK połączy nas z nim telefonicznie lub urzędnik zejdzie na parter, aby udzielić nam wyjaśnień.  Aby zachować wymagane środki ostrożności oraz zalecany dystans społeczny, interesanci nie mogą samodzielnie odwiedzać poszczególnych wydziałów a z BOK korzysta jednorazowo tyle osób, ile jest stanowisk pracy. Klientów obowiązują maseczki oraz dezynfekcja rąk.

Tak jak dotychczas otwarty dla mieszkańców pozostaje zlokalizowany na parterze Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich, nieczynne są kasy.

 

1 KOMENTARZ

  1. DALEJ URZEDNICY BOJA SIĘ MIESZKAŃCÓW A PISMA KAZA WKŁADAĆ DO PUDŁA. NIC PRAKTYCZNIE NIE MOŻNA ZAŁATWIĆ DALEJ. A KASY SĄ OD MARCA ZAMKNIETE.WIDAĆ; ZE BURMISTRZOWI NIE BARDZO ZALEŻY NA WPŁATACH RATY PODATKU CZY ZA SMIECI!!!TO JEST DYSKRYMINACJA CZĘŚCI MIESZKAŃCÓW BO NIE WSZYSCY MAJĄ KONTA BANKOWE A STARSI LUDZIE SĄ NARAZENI NA POBYT W TYCH BANKACH CZY NIE POSIADAJĄ DOSTEPU DO INTERNETU.TYM BARDZIEJ ZE JEST TO MIASTO EMERYTÓW I RENCISTÓW!!!JUŻ WSZYSCY INNI POOTWIERALI KASY -ZUK, WYDZIAŁ KOMUNIKACJI ,BANKI,OKIENKA KASOWE,A MIASTO MA TO W NOSIE..NIE CHCĄ WPŁAT Z PODATKÓW I SMIECI? ?,TO LUDZIE ZROBIĄ WPŁATY DOPIERO JAK RUSZY KASA MIEJSKA A BURMISTRZOWI ZABRAKNIE KASY NA WYPŁATY DLA PRACOWNIKOW.BO WARUNKI TAM SĄ, ALE WOLI NIE MA .

Comments are closed.